Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hraji to už nějaký ten týden, nevím jestli se to dá srovnat s Pirates!. Každopádně pro autora článků - nedělají to ti tvůrci, ale JEDEN člověk *3*
  • Ahoj, jsem jenom obyčejný pěstitel trávy, ale já a můj dobrý kamarád Michal Procházka z Břeclavy si rádi tuto hru zahrajeme, ještě před tím ale budeme číst zprávy na AC24.cz
  • Najväčší fail je aj tak tá reklama pri prezeraní fotiek v galérii. To je až epic fail...
  • Sid Maiers PIRATES bolo super. Tiez bolo super jedine na BLACK FLAG tie lodicky a upgrady... Lodicky su fajn takze sem s tym :D
  • Hraje to někdo? Docela bych to zkusil, má to i kladný recenze na steamu
  • WOW unity asset game kit za 13 dolacu + par partiklu navic
    https://www.assetstore.unity3d.com/en/#!/content/2074
    ani toho tam moc nepridali.
    • Já teda nevim, ale řekl bych, že ten tým co stojí za hrou jsou právě ti samý vývojáři co vydávají spousty zajímavých assetů a modů do Unity. Takže to není tak, že by to zbastlili z nějaký assetů ze storu ale naopak dělali hru a vypustili tyto assety i mezi lidi.
    • V porovnani s tou hromadou unity fps/survivalu, zasirajicich steam, je tohle perla.
      Navic je to v ea uz docela dlouho a zatimco pred par mesici me negativni reakce odradili ted to vypada ze to vazne dokoncil a stoji to za to.

      Hra na desitky hodin za cenu jednoho nebo dvou demetntnich dlc skinu.
      • Perla? Myslis nechutny pomaly grind s konzoloidni ovladanim poskladany z nechutnych detsky jednoduchych unity assetu? Dobra no... doufam ze jsi stejny clovek ktery jinak place kvuli pouziti rucne kresleneho pixel artu...
        • Pise "v porovnani s ostatnim unity balastem"
          Nauc se cist, pripadne porozumet jednoduchym vetam.
      • No nevím, hrál jsem a není to zase taková paráda, jak to vypadá. Je to monotónní, často se opakující a časem tudíž i nudné.
        • Ted popisujes vetsinu aaa her za poslednich par let, jenomze ty stali kazda 2000 a nikoliv 300. V lepsim pripade skoncili za 5 hodin a nezacali te teda tolik nudit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit