Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně když se člověk ohlédne zpět tak nechápe jak mohl Skyrim mít plnej počet když stále zmiňují Bugy ve skyrimu jste kvůli klidně ztratili několik hodin postupu.
    • Na PC šlo naštěstí díky konzoli dost věcí opravit bez ztráty postupu. Čas od času bylo nutné resetovat postavu důležitou pro quest nebo ji respawnovat, když se někam zatoulala nebo se někde zasekla. Wiki má ID questů a jejich větvení, takže pokud nepomohlo ani to, šlo přeskočit do další fáze násilně. Nejužitečnější to bylo u Morrowindu, protože tam ještě nebyly "essential" postavy nesmrtelné, což občas rozbilo hodně questů aniž byste to mohli nějak ovlivnit, ale občas se to hodilo i v dalších bethesdích hrách.
      • Skyrim, ale já měl tenhle problém kdy sem musel oživovat NPC a nastavovat pořadí daných questů a upravovat je z hostile na non hostile i ve Fallout 4.
        • A to snad není Bethesdí hra?
  • ChyrenCZ
    Já se na tu hru těšil moc. Ale počkám si. Květen je moudřejší února. *1*
  • Takze podla prvych recenzii treba vyckat s kupou hry cca 2-3 mesiace kym sa vyladi extremna zabugovanost, a zaroven spadne cena na hladinu 30€ ktora hre tejto kvality velmi pristane.
  • To bude refundaci až lidi uvidí ty bugy, ai a fps dropy.
  • Mě spíš připadá, že to češi neumí ocenit. Recenze jsou zatím kladné. Nikdo nikoho nenutil kupovat hru a ten kdo ji podpořil nebo ji sledoval od začátku věděl co má čekat. Pro mě zase další kvalitní RPG. A bugy jsem ještě neviděl a to hraju skoro 3 hodiny.
    • Hmmm 3 hodiny, to je panečku ale výpovědní hodnota.
    • Tahle mi teda moc kladná nepřijde http://www.thesixthaxis.com/2018/02/13/kingdom-come-deliverance-review/

      A obhajovací argument: "Nikdo nikoho nenutil kupovat hru" je strašně hloupej. Na filmy Zdeňka Trošky tě taky nikdo nenutí se dívat, ale to automaticky neznamená, že to nejsou kraviny.

      Já sem na Kingdom Come zvědavej. Metascore má zatím 74/100 což mi přijde na takový typ hry celkem v pohodě a rozhodně se nejedná o žádnou katastrofu. Ale za plnou cenu nekupuju.
      • "Savings mechanics are archaic"... What? Sejvovice je snad zastaralá mechanika :D

        Jako tohle je jediná fakt negativní recenze. Vsechny ostatní vynáší hru do nebes a zároveň ji zakopavaji pod zem kvůli technické stránce.
        • No a jak se to vylučuje s tím co jsem napsal? :D
          • Nijak. Ja se s tebou nehadam, jen rozsiruji tvuj prispevek. A podotýkám, že v té recenzi píšou i nesmysli. Nesmíš kazdeho podezirat, že se s tebou chce hadat. :D
  • No at uz to dopadne jakkoli, je uspech, ze to Vavra vubec vydal. Uprimne jsem to moc necekal. Kickstarter je osemetna platforma a Paslvildom podle vseho backery nezklame a uz to je uctyhodny pocin. Hru si koupim a porovnam hratelnost s Vavrovymi proklamacemi. Urcite musel udelat spoustu kompromisu. I tak hre preju uspech i za cenu nasledneho Vavrova vsdypritomneho rozumovani napric vsemi medii.
    • sám Vávra to bral jen jako info, jestli je o hru zájem, tam šlo většina peněz od Bakaly, čili to musíme brát spíše jako normální hru a ne KS projekt
      • Ze zacatku urcite, ale pres milion liber jim asi taktez urcite pomohlo dost (preci jen ten vyvoj her je v nasi zemi levnejsi nez na zapade), i kdyz este vic by, jak to tak vypada, pomohlo vic lidi a vice casu. Myslim, ze sam Vavra rikal, ze by si pral vetsi pocet lidi.
  • Francis
    Ako je na tom PC verzia čo sa týka optimalizácie?
    • Blbě. Velké propady fps dle lokace . Cutsceny mají snad pod 30fps. To je hnus.
  • Jako obvykle tu jsou programátoři, designéři, a producenti kteří říkají že by to šlo udělat líp podle jejich názoru. Bych chtěl všechny vidět v situaci WH. :D
    • No jasne kdyz chce nekdo kritizovat spatnej film musi bejt reziser nebo herec....
    • Vzhledem k tomu ze je ta hra od nekoho kdo vsem radil jak se spravne delaj hry a casto byl kolem toho dost arogantni tak je to ocekavatelne :D
    • hry sice nevytvarime, ale jakozto platici zakaznika hrac mam snad narok na vyrknuti sveho nazoru, byt je negativni
  • Krescz
    Já jsem zatím nadšený :D honil jsem 10 minut ovce po poli, ak si bača hoď like
    • Já zase házel *** na ten barák.
      • Krescz
        já jdu odlákat tu jeho ženu :D
  • Budu porizovat. Ale asi az po zmodovani... resit inventar me bavi, ale porad hlidat najezeni, napiti a to ze se to jeste kazi... ty survivaly nejsou uplne moje. Jinak emoce ze to konecne vyslo mnou cloumaji ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit