Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak mam za sebou prvnich par hodin a je to neskutecna pecka *1*
    chodim zasadne chuzi (caps lock), od Kunese jsem dostal pres drzku, potom jsme mu dali s klukama, kazdej souboj je tam hra sama o sobe. V pribehu a postavach je znat duse Mafie1. A to nemluvim o tom ze jsem se nedostal jeste ani k openning credits a fakt, ze hra je teprve vanilla.
    V prubehu roku vyjdou mraky modu. RPG ma noveho krale *14*
    • kunesovi jsem dal facku zleva, zprave, zleva, zprava, kolynko do hlavy a bylo po peti sekundach hotovo

      ale od zacatku jsem cpal vsechno do sily a diky bylinkam jsem nadrepoval silu na 6, nez jsem ho smaznul jako lejno *1*
      • *15*
  • Neprisla mi polka veci ktore boli slubene na Kickstarteri, posielam to Warhorse spat a budem ziadat vratenie penazi, ktore som im prispel na Kickstarteri plus preplatenie postovneho. Podla obcianskeho zakonnika moze spotrebitel do 14 dni odstupit od kupy bez udania dovodu a ma narok na vratenie penazi i dalsich nakladov. Co ine sa dalo od neho cakat takto odrbkal najviac tych co umoznili vobec Kingdom Come vzniknut
    • A co jako cekas kdyz jsi tak hloupej a davas nekomu penize predem? *1*
      To bych v zivote neudelal a to rikal jako velkej fanousek Vavrovi produkce.
      At si to zainvestujou jak chtej, nebo se na to vybodnou, je mi to jedno. Ale moji korunu uvidej az budu vedet za co!
    • Přečti si pravidla kickstarteru. Žádný nároky nemáš. *1*
      To je asi jako kdyby si chtěl vrátit peníze po charitě.
      • ucho
        a co ti, co to backnuli primo na webu warhorse? jaka jsou pravidla tam?
  • Teda, jediný, co nedokážu zařadit do kategorie líbí/nelíbí je systém ukládání. Na jednu stranu název sejvovice mě celkem pobavil a celá ta myšlenka se mi docela zamlouvá. Člověk musí trochu přemejšlet a taky se naučit žít s následkama svejch činů. To je dobrý pro role-play. Na druhou stranu asi nepamatuju open-world hru, která by nedovolila hráči libovolně ukládat, zvlášť když vyjde ve stavu, kdy spoustě lidí padá. To může vést ke slušný frustraci. Mimo to, hrozně to komplikuje prvních pár hodin hry. Jasně, já vim, sejvovice se dá koupit, nebo si jí můžu i uvařit, jenže Jindra na začátku neumí číst (nepřečte si recept a je v pytli) a splašit zkraje 100 grošů taky neni med. Počítam, že v pozdějších fázích hry mě bude spíš zajímat, abych nebyl furt v lihu, ale prvních pár hodin to bude asi pěkná pruda. A to nemluvim o tom, že občas budu tu hru chtít/potřebovat vypnout hned. Ne za půl hodiny, až seženu dost prachů na save. Aspoň nějakou save and exit možnost by to chtělo.
    Mimochodem, čtení - vydedukoval jsem, že bych se to moh naučit u písaře v Ratajích, akorát nikde nebyl k nalezení. Jenom mě zajímá, jestli je tenhle můj myšlenkovej pochod správnej. Protože číst se chci naučit co nejdřív kvůli alchymii, která mě dost bavila už v betě.
    • Mart9
      No já sem v noci byl asi v půlce prvního questu a chtěl jsem už jít spát. A prý, že nemá sejvovici :D Takže doufám, že až dnes hru zapnu, budu pokračovat tam, kde sem ji vypnul a ne od hodinu starého savu
      • zacnes u dve hodiny stareho savu je to tragedie mne to dost vadi nemoznost ukladat hru kdykoliv ty cut sceny se nacitaji dlouho a pokazde cekat na to same hruza
        • Mart9
          To snad ne! Jako já nepotřebuju hru ukládat, ale potřebuju ji opustit, kdy chci.
          • Kompost
            Kingdom Come Nexus, jeden z prvych modov co vysiel je na neobmedzene ukladanie. uzi v zdravy
    • písař není v ratajích ale mám ten pocit tak v Užicích... možná je to jiná vesnička (na mapě tam bude ikonka, hned jak se o tom písaři poprvé dozvíš) - hezky udělaný úkol :)
      • Ale měl by bejt. Teda minimálně mi hra tvrdí, že tam má obchod a když jsem do toho baráku vlez, vypadalo to jako u písaře. Akorát se ten darebník někde flákal, místo aby jako způsobná postava z RPG čekal doma, až ho budu potřebovat.
    • V GTA také nejde ukládat, tady to možná až takový problém není. Dá se rychle cestovat po mapě, takže dostat se na místo kde se dá hra uložit (postel) je celkem bezproblémový. Za mě to je pro hru spíše plus i když to tak ze začátku nevypadalo.
      • S tímto nemůžu souhlasit. Ne pokaždé, když jdu spát, se mi hra uloží. Hra má také poměrně dost závažných chyb kvůli kterým se dá v mžiku ztratit třeba i hodina hraní. Např. když jsem sedl na koně tak jsem nemohl odje, protože jsem se zasekl o střechu stáje. Nebo mi z neznámého důvodu hra přestala pracovat a ukončila se do Windows, nebo jsem se někde ( např. křoví, harampádí na zemi apod ) zasekl a nemohl jsem se dál hnout...Sejvování jsem vyřešil pomocí modu z nexusmods. Radši budu často ukládat, než pořád dokola opakovat stejné pasáže, což je docela frustrující. Každopádně nad drobnými nedodělky jako jsou překlepy v textu, rostoucí rostliny na dně sudu s vodou apod. hmouřím rád obě oči. Přeci jen, je to veliký projekt a jako každý takový má svoje mouchy. Věřím však, že všechny ty nedokonalosti WarHorse brzy opraví. Podpořil jsem je na Kickstarteru a nelituji. Hra má hutnou atmosféru a nevšední, za to skvělý, bojový systém, který dává hráči hodně prostoru k boji. Ale je těžké se ho naučit. Je to takové Dark Souls na třetí :)... Každopádně dávám hře šanci a nezatracuji ji pro její nedostatky. Věřím, že se mi to časem vrátí i s úroky a budu mít skvost mezi rpg hrami. Ikdyž mám radši kouzla a magiji, tak tahle hra mně SAKRA baví...PS - trochu mne zklamal ale dabing. Chápu, že hra chce být světová, ale český dabing tam prostě , podle mě, měl být. Klidně místo němčiny či francouzštiny..na našince se často ve hrách zapomíná, ale když hru dělá české studio, tak by český dabing měl být tak nějak povinností...tak pařbě zdar a všecko dobré :)
      • No až na to že se ti to v GTA ukládá po každé změně, před i po misi tak dobrý..
        • Tady taky chytráku :)
  • homeles8
    Je to krásná hra! A jede krásně, 2560x1440 a všechno na Velmi vysoké i všechny 3 čáry dohlednosti na nejvíc a je to poořád krásně plynulý. A chytlo mě to hodně a to jeprv po třech hodinách(!) dodělal 1. quest. Mě se to líbí! *14*
    • Ja to ted taham a pevne doufam ze budu mit stesti a taky mi to pojede dobre na stejny rozliseni a nastaveni.
    • Krescz
      a ty ovce *5*
  • Kompost
    tu sa to ale rozbehlo. jak deti na piesocku co sa hadaju kto ma vacsiu lopaticku a kto by uplacal lepsiu buchtu keby mal kyblik...
  • Prvni nasrani prislo pri instalaci. Hra v krabicove verzi ma 4 DVD po 8GB. Z kazdeho se nainstaluje 1,5 GB a zbylych 25GB stejne taha ze Steamu. Vyborne pro ty, co maji FUP . . . *16*
    • Dneska má ještě někdo FUP? Navíc pokud si to budeš chtít zahrát za pár měsíců a let, tak budeš ve stejné situaci i kdyby bylo vše na DVD, tak budeš stahovat updaty tak jako tak...
      • Lidé v menších vesnicích mají pořád FUP, protože jim nikdo kromě mobilních operátorů nechce připojit net.
    • XorxoxTalarius
      A vis o tom ze stacilo si tu hru zaregistrovat na steamu a pak ji proste stahnout celou odtamtud? Bohuzel je temna stranka Steam only hry, kdy instalace placky trva nekolikat dele nez kdyby jsi tu stahnul naprimo. Napriklad hry od Creative Assembly maji tenhle problem vsechny, proto si hru zaregistruju a rovnou taham, ve vysledku jsem si vzdy usetril par hodin casu.
      • A co má vaše připomínka společného s tím co napsal OP (Alda)?
        On si nestěžoval na to, že by se mu to dlouho instalovalo z DVD, on si stěžovat na velký download a jeho stupidní net s přísným FUPem.
        • XorxoxTalarius
          No kdyby tahal ze Steamu rovnou, tak tahal uz opatchovanou verzi ;)
    • Tos právě vyběhl z jeskyně ne? :) Neříkám, že to je dobře, ale tohle je standard éry digitální distribuce a enginů jako Unity, Cryengine, Unreal atd.
    • On jeste dneska nekdo skladuje cedecka? *8*
    • To nevymyslíš *1*
  • ucho
    takze budou patchovat jak vztekli: https://twitter.com/DanielVavra/status/963417235955027968
    vcelku jasna znamka toho, ze vydani nestihali, ale museli s tim jit ven. tedy klasika jako u jinych her, kdy uz se proste neda odkladat a musi se vydat zabugovana hra. tak snad se s tim poperou, bohuzel jim to trochu uskodi v prijeti sirokou verejnosti.
    • Tomu nerikam jak vztekli. No kans sky sypal dva az tri patche tydne a vylozene jsi videl jak se hra zlepsuje. Tady budeme dva tydny cekat nez to mozna prestane padat?
      • Je krásný i smutný jak aplikuješ 2 metry na stejný problém.
        Je úplně buřt jestli to je po malých opravách několikrát týdně, nebo po velkých jednou za měsíc. O kvalitě přístupu to neříká zhola nic.
    • Hra pada jak zbesila. V kombinaci s omezenym savovanim je to docela nehratelne. Pokud teda nekdo nechce porad hrat dokola totez. Kdyz by sel pouzivat quicksave, bylo by to v pohode.
      • Ani jednou mi to nespadlo, ale ta sejvovice je hovadina teda.
    • mas pravdu, ale vies, ono ani ten druhy patch vsetko nevyriesi, ani nahodou, a urcite aj mnoho problemy prinesie...potrva fakt niekolko mesiacov kym bude hra uplne vyladena....akoze napise Vavra clanok 100 veci co neznasa na Kingdom Come?
      • Z hlediska herního designu je KCD úplně někde jinde než Skyrim, to můžeš popírat těžko.
        • Bohužel. Ale třeba si to svoje hráče najde i jako realna simulace meče ovládaného klávesama *1*
  • No, osobně tomu dám měsíc a pak si to kůpím. Myslím že v dnešní době se vyplatí trochu si počkat, až se toho opraví co nejvíc. Je jasný, že ideální by byl 100% stav po vydání, ale která hra to dneska má :D
  • ucho
    sranda, jak si nekdo na foru stezuje na very low performance. ve 4k rozliseni mu to jede jen 20-25 fps.
    • S Intel Core i7 7700 Kabylake 4.2GHz, Intel B250, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX1070Ti 8GB, SSD 240GB, Windows 10 64-bit

      ve 4k rozlišení máš v gta5 38fps, v battlefieldu 48fps a ve forhonor 41fps

      Takže asi tak..
    • Proc je to sranda?
      • Asi jako kdybys vjel se svým trabantem na německou dálnici a stěžoval si u provozovatele dálnice, že to 200 km/h nejede, když bylo řečeno, že se po ní alespoň 200 dá jet.
        • Sorry ale napr. GTX1080ti utahne u vetsiny her ve 4k docela v pohode a to ze ma KC dost spatnou optimalizaci je neco ceho si vsimli snad uz uplne vsude. Vzhledem k tomu ze Ucho ani neuvedl o jakej HW se jedna tak fakt nevim co je na tom legracniho.
          • "docela v pohodě" pod tímhle si člověk může představit hodně širokou škálu hodnot..
      • protože hloupost!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit