Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jsem novaček a ted hraju Skyrim na Ps4 s modem cestiny a hraje je skvela ,Chtěl bych se zeptat bude také cestina v morrowindu -? děkuju
  • Je tam pořád ten MMOčkovskej styl craftu nebo už to vylepšili?
  • Morraw
    Kurňa. Ona je k tomu zase taková pěkná sběratelka. TESO jsem hrál jen v open betě a neaktivovaná sběratelka mi dodnes leží doma. Vidím to tak, že k ní přidám další.
  • bukrr
    TESO bych si rád zahrál. Bohužel trpí tím, co mi na MMO vadí - další hráči. Tak snad při dalším rozšíření....
    • Další hráči tam ani tak moc nepřekáží. Když jedeš jen hlavní příběh, jsou tam instance a tam na hráče nenarazíš a jedeš v podstatě solo.

      Podle mě je to solidní hra, která se v pohodě dá hrát solo bez většího obtěžování ostatními hráči. Já to celé odehrál sám a ostatní jsem potřeboval jen v pvp, kde se solo hraje dost blbě.
  • Super. Jen mě mrzí, že krajina v tomhle MMO není prostě uvěřitelná a postrádá potřebné detaily. Tomu nepomáhá ani časté opakování modelů. Jinak hra je to OK. Dohrál jsem na max level a nemůžu říct, že by mě to nebavilo. Úkoly jsou docela dobré a hlavní příběh mě celkově bavil, ačkoli nebyl nic extra. Ale bavil.
  • co to je za Zangarmash
  • Rad bych se zeptal - jde hrat ES online kompletne jako 1. person, stejne jako v Oblivionu a Morrowindu?
    Vsechny onlinovky, od WoW pres Warhammer mely ten odpudivy 3. person pohled zezadu. Je mozno se tomuto v ES online zcela vyhnout?
    • Jde, ale boj je nepřehledný. Pohled z vlastních očí jen na procházky po světě.

      Bohj na mě nepůsobí totožně jako z single player TES her a pohled z vlastních očí na mě nepůsobí ideálně. Přecijenom je to MMO, ačkoli se občas chce tvářit, že není.
    • Ne jen "víceméně" jak píše Crull, má to plnohodnotný systém 1st person. Textury na to nejsou úplně stavěné, i když jsem slyšel, že v nativním 4K je to podstatně lepší. Každopádně jsem po tom taky volal, když jsem s ESO začínal ještě v betě, teď by po tom ani pes neštěknul :) Při rozhovorech je hra automaticky 1st person a při boji je to poměrně nepraktický. Zvyk je zvyk.
    • Vakek
      Když jsem to hrál tak jedině v první osobě. A asi tomu dám zase šanci
    • lord_Crull
      ano vice méně ano zazoomujes si myší do předu a vidíš jen meč, luk, stafku apod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit