Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veľmi som sa na túto hru tešil, ale je ešte dosť holá
  • No podle komentů je vidět že hra zaujala :D Vůbec už nikdo nemá pixel artu plný zuby :D
    • Mne hra zaujala, ale nemam k ni co rict. S pixel artem problem nemam. Hry jako terraria, rogue legacy nebo hotline miami patri mezi me nejoblibenejsi hry, ktere hraju na vite. Jsem rad, kdyz jsou vyvojari napaditi a zameruji na hratelnost misto na vzhled nebo pribeh.
    • Vogon
      To víš, ještě se tu neobjevil N7N7 a jeho sto padesát účtů, to pak bude zase diskuse.
    • Jazz
      Nevím, k týhle hře mi to náhodou sedí, kdyby to zaoblili všichni to budou přirovnávat k Prison Architectu (jako kdyby to už teď nedělali).
      • Izometrický pohled tomu sedí líp, zahraj si Great Escape z 1986 (kdysi moje oblíbená hra).
        Jestli bych ke (docela unikátnímu) grafickýmu stylu PA něco přirovnával tak to bude Rimworld.
        • Great Escape... ctvereckovanej papir... a noci venovany systematickymu uteku :-) ... blby bylo, ze pokud clovek vytuhnul u rozehrany hry, tak "Morale is zero" a odchod :-D
        • Great Escape na ZX, taky si na ni pamatuju, byla to vyborna hra, ale myslim ze na pohledu kamery zase az tak nezalezi. Podstatna pro me bude komplexnost a variabilita moznosti a cinnosti, do jake hloubky to bude zpracovano.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit