Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě jen zajímá kdy to už bude
    • Pokud to vůbec bude, protože Erdogan a jeho čistky v zemi.
  • vážně? v 60FPS na p1440 v high details? vážně? a window borderless a to jen s jednou grafikou? jako fakt? *5* *14* pochybuju *3*
    • Když by se v dnešní době vývojáři obtěžovali s optimalizací, tak jsme už tu mohli pár let sledovat hry s fotorealistickou grafikou. Místo toho se vývojáři ruku v ruce s výrobci vydali cestou, kdy jakoukoli optimalizaci nahradí hrubým výkone a podporou prodeje nového "šrotu"...
    • Proc ne? Hra nevypada nikterak narocne. Ten prehnany filtr pred/po na narocnosti zas tak neprida. 1080Ti mebude mit problem ani ve 4k, vsadim boty.
  • At uz je to tu
  • Doufám, že je nezasáhnou Erdoganovi čistky.
    • Taki doufám.
  • Jack1947
    Z toho obrázku na titulní straně mi ty postavy připoměli Kingdom come nevím proč *12*
    • MickeyMutant
      To je středověk, Jacku. Všichni po světě chodili ve stejnejch roztrhanejch hadrech se špagátem kolem pasu. Nebo to bude tou klenbou všude, že tam taky nemaj rovný stropy? Mě by zas zajímalo, co znamená ta žlutá dopravní značka. Tipuju jednosměrku, snížený podjezd nebo konec zákazu stání. Co myslíš?
      • Jack1947
        Jinak spíše mi to přišlo enginem že je podobné nikoli že mají stejné šaty lolz.
      • Jack1947
        Podjezd nebo kec zákazu stání asi jak řikáš nebo to je nějaká bota co tam nemá co dělat.
        • MickeyMutant
          Podjezd myslíš? Asi máš pravdu. Jednosměrka je blbost, to je fakt, ve středověku byly uličky tak ouzký a klikatý, že musely bejt jednosměrky všechny.
  • MickeyMutant
    Spouštění videa na Games v sedmi krocích:

    1. klikem spustím video
    2. v zájmu uší a zachování míru v širokém okolí bleskem típám reklamní akustické peklo
    3. po 5 vteřinách jsem připuštěn k přeskočení zbytku momentální neodolatelné nabídky
    4. klikám na přepínání kvality videa, jež se zásadně spouští v rozlišení 2x1 pixel
    5. vybírám a potvrzuju obrazovou kvalitu
    6. zavírám okno s vyskočivším (naštěstí neozvučným) bannerem
    7. zapínám zvuk
    Nakonec jako bonus na konci videa ještě rychle zastavuju další uřvanou reklamu. A příště pěkně celé znova, protože váš přehrávač si nepamatuje ani prd.
    • Kallessin183
      Já jsem tenhle problém vyřešil tím, že si platím zdejší premium členství a reklamy mě neobtěžují... I když chápu, že to není ideální řešení pro každého. Ale mě za to těch pár korun měsíčně stojí...
      • MickeyMutant
        Žádné reklamy před videem ani po něm, žádný vyskakovací banner, žádné videonásilí během prohlížení obrázků v galerii? Nebo mluvíš o inzerci na hlavní stránce a okolo článků?
        • Kallessin183
          Jak videa, tak galerie je bez reklam...
    • PreidaQ
      Musím říct, že jsi to trefil dokonale. Games zřejmě ještě nepřišli na to, že cookies se dají použít i k dobrým věcem pro blaho lidí, jako je zapamatování si (zmutované) hlasitosti.

      Překvapuje mě, že diskuze stále zůstávají nedotčeny takovým reklamním zvěrstvem. A přitom to musí být učiněný zlatý důl!
      • MickeyMutant
        Do diskuzí chodí "nepatrný zlomek čtenářů Games", a to ještě zlomek většinou tvořený smějícími se bestiemi, co si žádné inzerce neváží a nic kloudného si pak nekoupí. To by byly perly sviním, ty reklamy v diskuzích*3*
        • PreidaQ
          No ale na druhou stranu vezmi si, jak skvěle by to diskuzně závislé vyléčilo. Myslíš si, že by Jack pořád komentoval každičkou hovadinu, kdyby věděl, že si před každým příspěvkem do diskuze musí pokaždé vytrpět tebou tak krásně definované martyrium? Abstinenci zdar!
    • Já nevím, ale přijde mi, že reklamy na gamesech jsou, v porovnání s jinými weby, ještě celkem v pohodě. Žádný adblock nepoužívám a přesto nemám pocit, že by mě nějak zvlášť rušily.
    • Krok 1: Stáhnu adblock
      Krok 2: Nemusim brečet v diskuzích

      Jinak jo, ty reklamy jsou peklo. Nemít blokátor tak asi zešílim.
      • Jack1947
        Moje řeč, svatá pravda tesal bych do kamene.
    • walltar
      1. Video si najdu na youtube.
      • Jo presne :D TO sem chtel napsat, tzaky si to vzdy hledam na youtube :D
      • MickeyMutant
        Jo, to občas dělám. Obrázky si ostatně taky můžu vygůglit, abych nemusel do zdejší galerie se samovolně spouštěným videopřekvapením. Ale to nejspíš není účel místní inzerce, aby mě odrazovala natolik, že si budu shánět informace jinde, nebo ano?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit