Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marines
    Hmm, hry vždy udávaly nástup GK, takže jestli RTX poslední generace narvat do staršího kompu, nevidím jako dobrou investici, to už raději nový komp....
  • Na tohle jsem docela zvědavej, ačkoli mám trochu obavy, aby to u mě nedopadlo jako s druhou půlkou Masquarade Redemption a Bloodlines I.

    Osobně mi totiž nesednula banda upírů v moderním prostředí - tohle je subjektivní, ale já si pak vždycky vzpomenul na Buffy krotitelku upírů (dobře ať tak nehanim, tak Blada) a rázem na tohle promyšlené a objetivně vzato skvělé RPG začal pohlížet s despektem. Upíři se mi holt líbili ve středověké Praze - sjetej punkáč s tesákama v modernim Londýně mě už nějak nechytl ☹


    Mě ty vlkodlakové, lesní víly, elfové, orci, upíři a gnomové jsou holt bližší ve fantasy světě se starodávnou architekturou - abych si kupoval krevní plasmu od upírky v OC Nový Smíchov nebo Palladium.....nějak se do toho neumim vžít😐

    • dworkin

      Já bych to od ní taky nekupoval, má to šíleně předražený .

  • MalyZeli

    No zaplat banbuh, kdyby to tam nebylo, tak bych si to nekoupil.

  • Hidden

    No, zatim mam spise obavy z toho, jaka ta hra bude jako takova, nez ze by vypadala spatne (takze RTX to nezlepsi). Predchozi ukazky ve me zrovna nadseni nevzbuzovaly, ale nastesti porad jeste maji cas hru poradne dotahnout...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit