Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dospělý třicátník má jiné zájmy než vaše věčné dohadování. *13*
    • D3 rulez ty hipstere hipiku priteplenej buzno.
  • D3 si zahraju vzdyck na chvily po patchi a kdyz se zpomali progress na minimum coz je docela rychle tak jdu o dum dal :) ale i tak mam nahrano 1000 + hodin takze penez urco nelituju..
    • Mám to podobně, vždy s kamarády ozkoušíme novinky, pak následuje menší farma a když to přestane padat, jdeme o dům dál. Ideální zábava.
  • click fest nuda patch 6564548678 a děti maj zas radost click click cklik a pozor zmena click clikc click klack
    • Tvůj názor, respektuji ho. Můj názor zas je, že ty jseš jen vypatlaný š*lín.
    • Možná to tak někoho baví. To je myslím u hry dost důležitý faktor.
      • Draken69CZ
        No podle některých to je to poslední, důležitější je hledat chyby nebo aspoň si nějaké vymýšlet a pak to sdělovat světu.
    • 1. Takhle se dnes hraje vetsina her protoze dnesni hraci jsou bohuzel lamy z konzole.
      2. Zajimali by me co hraji lide jako ty?
      • a nejinteligentnější je, odvozovat způsob dnešní tvorby pro mainstream (natáhnutí co největšího počtu potenciálních kupců) od typu zařízením na kterém se hraje...
        • del0
          Hmmm. Konzole byly vždycky mainstreamové herní zařízení...
  • Lupulin
    Patch na diablo fajn----ale hlavní informace je ta že Grim Dawn bude mít do kocne roku build 29 a ten bude obsahovat už kompletní obsah!!! Hurá!
  • D3 hrajou jen soutěživé děti bez fantazie.
    • Je mi 28, za dítě se nepovažuju a baví mě to. Ale ty zřejmě budeš zakomplexovaný míčus.
      • To víš že jooooo *15*
    • ja to hrám a mám viac než 35 rokov a po ťažkom dni v práci mi príde taká odreagovačka vhod. Že sa tebe niečo nepáči a potrebuješ si kopnúť do iných ľudí je podľa teba asi v poriadku? Pre mňa je to koment totálneho zakomplexovaného úbožiaka.
      • Naletel si trolovi co si naklikal 60 plusek :D neboj psychicke problemy a komplex menecenosti ma on....a dokonce si da tu praci aby si naklikal plusy coz dela jeho zivot jeste vice ubohy.
      • Pokud je ti 35 let a stále máš tendenci osočovat někoho jen kvůli jinému názoru,pravděpodobně máš jistou poruchu v mentalním vývoji tvé osobnosti.A to nemyslím zle,ale zcela vážně.J ti přece 35 let ne?Ještě máš dost času o osobě přemýšlet.Hodně štěstí.
  • Okrajovy zaner hra co preda 20 mega? Tebe to dobre na gebulu j..e Vesko
    • Kez by vydali dalsi datáč. Aby to hezky cislo jeste vzrostlo... Ty zlej kluku
    • Veskoslav
      SC II LoTV se prodalo 2 miliony. A přesto je RTS okrajový žánr. H&S RPG jako Diablo je taktéž okrajový žánr, co na tom, že na pc se prodalo cca 12 mega kopíí D3 (v roce 2012 bez datadisku bylo číslo přes 10 miliónů). To ale nic na tom nezmění, že ten žánr je okrajový. Další hry jsou pak jako hlavní hráči PoE a možná ještě TII a tím to hasne. Ostatní hry jsou rády za prodej do 500 000 a to ještě hodně přeháním a reálně to bude do 200 000 kopií. Nebo chceš mi tvrdit, že Dark Soul série není okrajový žánr? Protože to je taky mírně poupravené H&S RPG.

      A gratulovat si můžeš akorát sobě. Protože psychicky normální člověk si neříká Hnisavec. Jedině když mu v hlavě slušně jebe.
      • Nesouhlasím se všemi výše uvedenými výlevy.
        • Veskoslav
          Máš na to plné právo;)
  • Tenhle patch bude fakt bomba! Jako vždy si ho nenechám ujít a přidám pár desítek hodin...
  • Hrejte hardcore lidi. To je vončo *16*
  • Samotné hraní je zadarmo nebo za peníze ? Pokud zadarmo, tak ok. Jinak by to byla bezva finta, jak z lidí sosat prachy *4*
    • Asharak
      Honit si ego až takhle mentálníma příspěvkama... ts ts
    • platí se akorát hra a datadisk, jinak je hraní zdarma, pokud teda nepočítáme u PS a XB verze poplatky za PS+ a Zlaté členství XB live pro hraní multiplayeru, ale to nemá s hru jako takovou co dočinění.
      • Dík za info.
  • Alespoň půjde stavět buildy na další z druhů setů (Thorns), ty to posílit chtělo. Keep up good work :). Uvidím, jestli se jetě donutím rozehrát 5. sezonu na PC. Nějak mne daleko víc baví na gamepadu na Ps4 :), škoda jen, že je tam hraní jen na lokálu a tím pádem jsou tam i otravní modeři (ještě že se to dá řešit hrou pouze s lidma z friendlistu) a proto tam nemáme sezóny :(.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit