Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Dobrá zpráva, jsem na ně zvědav. :)

    Pro ty, co tady melou něco o tom, že to dělají za naše peníze: Napřed se podívejte na svoje výplatní pásky nebo daňová přiznání, jestli ty vaše peníze skutečně mají nějaký vliv na financování toho studia. ;) A jestli zatím nepracujete, tak držte pysk a šoupejte nohama. Já platím na daních majlant a zrovna tohle mi přijde jako super využití prostředků ze státního rozpočtu.

  • XorxoxTalarius

    Takze nam za nase penize budou studenti UK rikat jak my jsme ti spatni ... o komercnim neuspechu takovych projektu ani nemluve. A to vse budeme dotovat.

    • yeniczek

      Dyť se tam nic takovýho nepíše..

  • Tvle tady je zase nablito...

  • Meow

    Kingdom Come s černochy přichází 

  • Třeba se spletu, ale hádám, že to budou nehratelné nesmysly plné levicové propagandy.

    • tomekbobek

      Honem běž na seznam.

      • Až po tobě.

    • yeniczek

      Jakože protože s tím má něco společného nějaká univerzita, tak to musí dopadnout takto? WTF?

      • TheGGG

        západní univerzity jsou tímto prolezlé a na karlově se to rozjíždí na plné obrátky, popsat co se děje na FFUK, tak dostanu ban.

        • yeniczek

          Pokud máš osobní zkušenosti, tak klidně popiš. Pokud je to jen od primárního zdroje, klidně popiš taky, pokud si to někde akorát četl, tak tu fakt nikdo zájem nemá.

          • TheGGG

            ale dyť stačí vidět, jak se sami prezentují v televizi a co oficiálně plácají za hlouposti představitelé a studenti FFUK.... to není žádné fake news, když se tak sami prezentují. Každopádně ne, nechci zase dostat 7 dnů ban za názor. A o tom co za šílenosti se děje na západních univerzitách snad nikdo nepochybuje, o tom už bylo napsáno hodně.

            • yeniczek

              Počkej počkej. Tak buď víš, jak to tam chodí a tím pádem to není názor, ale pravda nebo nevíš, jak to tam chodí, usuzuješ podle pár jednotlivců a lžeš (také to není názor). Tvůj názor může být, že FFUK není dobrá fakulta, tvůj názor může být, že na FFUK jsou divní lidé nebo že FFUK dělají převážně levicově smýšlející lidé. Ale jinak... C´ mooon. (FFUK fakt nestuduju, ale jsem alergický na útočení na vysokoškolské vzdělání kvůli pár troubům - hry od UK budou špatný, protože univerzita). Ještě v těch "názorech" chybí alespoň ta anglická zkratka IMO nebo IMHO, když už je "dle mého názoru" moc dlouhé. Ale nic proti tomu ještě, co tu předvádějí jiní..

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                jací jednotlivci, přestaň být demagog, z VŠ dneska nikdo odvařený není (sám jsem VŠ studoval a úspěšně dostudoval), tady jde o oficiální stanoviska FFUK a jejich představitelů a o jejich oficiální postoje, které FFUK zastává.

                A že univerzity na západě ovládá jisté politické smýšlení, které proniká i k nám, to ví taky každý, stačí tyto věci trochu sledovat. Takže bye, víc to tady rozvádět nebudu.

      • Pokud by se jednalo o západní univerzitu, tak je to stoprocentní. Vzhledem k tomu, že je to česká univerzita, kde ještě Velký pochod institucemi nedosáhnul svého cíle, tak nechávám benefit of the doubt a píšu: “třeba se spletu.”

  • readyxx

    hezky no ..a clanek o tom  ze epic dava  zcela zdarma a naporad  Farming simulator 2019? ,,ja jen ze kdyz uz jsme mohli cist obsahej clanek ze  steam dava na vyzkouseni HL 1-2 a pak to ze slevou muzem koupit :))

    • twicer

      Tak když sem socka co ve velkým skenuje hry zadarmo, tak vím že na epic mám chodit pravidelně každý týden. Na to Games ani nepotřebuješ. :) 

      O akci s Halfem se psalo i proto, protože se teď o značce mluvilo i skrz oznámení "nového" dílu. Tudíž podobné informace více táhnou.

    • EGS rozdává něco každý týden a jediný cíl je, aby se o nich psalo a natáhli zákazníky. Proč by jim mělo neustále někdo dělat reklamu?

      • readyxx

        jo tak jasne ,vetsinou jen mensi  hry  ale obcas se tam najde i neco dobreho jako treba farma nebo subnautica ,,,jinak jsem za epic rad ,,, jako je i vice takovych free  akci at uz na gogu  atd ..ale je to dost nepravidene a hl to cloveku lec kdy utece ..jinak steam  pouzivam  uz nakej ten patek taky a  jsem vcelku spokojen ,,,,ale jak uz pise kolega pod nama ....aspon hodit  bleskovky nebo neco na ten zpusob ,kdyz jsou tyhle akce  ..teady aspon u vetsich titulu a  nemyslim tim jen epic

    • Epic dava hry zdarma pravidelne, Steam ne. Za me by stacila bleskovka pro oboji, ale kdyz uz clanek, tak o nepravidelne akci steamu, ktera nejspis muze uniknout vice lidem.

  • TheGGG

    "Studio celkově plánuje vydávat a vyvíjet tituly se silnými příběhy a paralelami k současnému dění." ajeje, vždy když slyším, že ve hře/filmu/seriálu atd. budou paralely na současné dění, tak se mám (po předchozích zkušenostech) hodně na pozoru.

    • to bude zaplava super her :D

  • Takže budou vznikat hry jako Matiční ulice?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit