Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Konečně pořádná hra z rybaření *5*
  • Rejsek
    Na PC vpoho. Ale v reálu zálibu v tomhle "sportu" nikdy nepochopím. Jak může někomu přinášet radost zbytečné trápení ryb, bez následné konzumace, trapné pusinkování a při pouštění zpátky do vody trapné kecy typu "pošli dědu". Prostě pokud to nechceš sežrat, tak to nech bejt. A ne, nejsem žádný PETA fanboy. Zajímám se o myslivost a lov zvířat mi nevadí.
    • I když ryby chytáš pro konzumaci, tak občas chytneš nějakou, kterou musíš pustit, protože je buď hájená nebo nemá míru.
      • Rejsek
        Ale nedělám to pro potěšení. To mi přijde divné. Je mi jasné, že ta ryba nepozná, kdo a s jakým úmyslem jí rozpáral tlamu hákem. Jde mi spíš o princip vztahu k přírodě. Jsem prostě zastánce toho pravidla co jsem psal výše. Nikoho za to neodsuzuju, mám nakonec sám mezi přateli i sportovní rybáře. Jak jsem řekl,pouze pro to nemám pochopení.
  • Fishing planet je na steamu gratis, a blbost to bude nejspis uplne stejna.
    • BoB.2
      To je jak fotbal každej rok je novej ale pořád je to to samí.
  • Widl_CZ
    Zatím to jde správným směrem. Jsem zvědavý, jestli se jim povede vše tak jak mají naplánováno. Je to opravdu EA a věci se tam vyvýjejí a ladí postupně. Kdyby to Ondra viděl na začátku, tak by možná koukal *1* Osobně jsem nejvíc zvědavý na muchařinu.

    http://steamcommunity.com/app/468920/discussions/0/1693785035804801755/
  • Rybáři si musí klepat na čelo. Ostatní by si radši měli zajít na čerstvý vzduch místo hraní tohoto paskvilu. Tohle je moc...
  • Já si počkám na GTA 6, podle nejnovějších informací tam půjde chytat ryby.
  • Krescz
    Proč by chtěl někdo hrát takovou věc? tohle je dno, sorry jako *15*
    • CRYPT
      Sorry jako, ale ocividne mas dno v palici. Ja bych treba takovou vec klidne hral, uz jsem xkrat podbne simulatory rybareni paril na telefonu a je to super odreagovacka, kdyz nechceshrat neco jineho. Otevres pivo, na nic nemyslis, zapnes hru a venujes se rybareni, prirode ve virtualnim svete a lazo plazo. Jenomze nepredpokladam ze nekdo jako ty - sorry jako - to pochopi
      • Krescz
        nekdo jako ja, sorry jako uz pár ryb v životě chytil :D otevres pivo, nahodis si, pokecas s kamosem a to vse v prirode! kdyz si chci zarybarit tak vyjedu ven ne? kdyz si chces zabehat tak si jdes zabehat a nehrajes simulator, kdyz si chci zatrkat tak si jdu zatrkat a podobne....chápu simulátory typu letadla, nákladak,traktor.... k tomu se kazdy nedostane,ale ryby? boze dneska kazdy potrebuje na vse simulator, uz aby tu byly ty s*x dolls z japonska co? *11* ....dnesni líní lidi fuj

        A odpočívám u her obecne nebo to beres jako delani neceho produktivniho? :DDD
        • CRYPT
          SORRY JAKO, ale ne kazdej ma cas chodit nekam k vode s kamosema a cekat 3 dny nez mu chytne ryba. SORRY JAKO, ale ocividne TY nehrajes hry, kde muzes relaxovat, SORRY JAKO tim jsem s tebou skoncil, SORRY JAKO
          • Krescz
            každá hra je relax :D hry se rozlišují jen na ty, které stojí za tvůj čas a peníze, a které ne....fishing simulator to fakt neni vole
  • BoB.2
    Já si počkám na Far Cry 5.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit