Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim. Nejak po aktualizaci a zakoupeni dlc mi zmizely veskery veci na mape. Videt je lze jen na kompasu. Nevite co s tim? Dikes
  • Bohužel jak všichni o novém asasínovi básní tak nemůžu souhlasit.
    Historická doba a postavy, včetně založení Řádu trestuhodně nevyužité, vedlejší úkoly se točili jen o tom - dostaň se do pevnosti a tam někoho zabij nebo osvoboď, kromě pár zajímavých byla většina jak přes kopírák.
    Svět až zbytečně moc otevřený. Oproti předešlým dílům (kromě Unity a Syndicate) propad.
    • TheGGG
      syndicate a unity = jedny z nejlepších assassinu, když člověk odmyslí to, že v té době už panovala únava ze série...
      • Unity byla hejtovaná kvůli technickym nedodělkům
        • Já Unity hrál už dlouho poté co to bylo opravené a i tak byly jediné věci, které se mi na tom líbily jen dvě: fakt dobře zpracovaná Paříž a opravdu husté davy, které byly slíbené už od jedničky.
          Příběh jinak totálně o ničem.
  • Ubisoft vrací peníze, protože hra je kvůli Denuvu na "starších" procesorech AMD nefunkční. Napřed mně odbyli tím, že sestava neplní minimální specifikaci, ale kdo z vás kontroluje jestli váš procesor podporuje určité funkce? Max mrknete na počet jader a jejich takty, velikost RAM a VRAM. Trvalo to měsíc a 60 eur je zpět na účtu. Mají u mne malé bezvýznamné plus.
    • TheGGG
      to holt nechceš, mít doma bramboru...
    • Jake funkce ?
  • Tak az to nekde bude komplet za 10ecek tak reknete, zapremejslim o tom, protoze auto si taky nekupuju po dilech a na pokracovani.
    • Hanzales
      To je přirovnání :) Koneckonců i to auto si můžeš vylepšit DLCčkama (kosmetické prkotiny) a doknce z něj nákupem různých dílů udělat i auto úplně jiné, což se hrou nejde ;o)
  • Sice se konečně naučili dělat smysluplný sidequesty, ale osobně bych uvítal, kdybych jich mezi main story musel udělat tak pětinu a hlavně, aby byly variabilní a ne pořád dokola. Hlavní příběh sice není nic extra, ale Bayek je sympaťák a pro mě tahoun celý hry.

    Stealthově se to hrát nedá a souboje jsou sice určitě lepší než v předchozích dílech, ale o moc ne a občas mi přišlo, že hraju spíš Titan Quest než AC. Skončil jsem v půlce hry po cca 20 hodinách a zabil jsem skoro 1000 lidí. Na spoustě věcí zamakali a open world Egypt je boží, ale ve výsledku z toho vylezl zase typickej produkt od ubisoftu. Hře by hodně prospělo, kdyby se nesoustředili na velikost a mikrotransakce, ale na obsah, protože tohle je ukázkovej příklad marketingovejch kalkulů znehodnocující výtvor talentovanejch vývojářů.
  • Vždycky, když vidím takový nahý pupík, vzpomenu si, jak Lariani museli přemalovávat krabičku Original Sin.
    • Kdyby jí nepřemalovali, vydělali by víc. Moc nehraju japonský hry, ale líbí se mi, že oni na tohle uplně serou a naopak se fanservisu nebojí.
  • TheGGG
    byla to dobrá hra, EPIČNOST 7,5/10... na bloodborne se to nechytá ale ten Balýk byl docela cool character... příště snad starý řím a masakrování galů to bych si dal
    • V podstatě souhlasím, jen škoda, že v průběhu děje pak trochu odlehčili "brutalitu" scénáře.
      SPOILER SPOILER!!!!! Třeba způsob s jakým si poradil s druhým maskovaným (Medunamun, v Síwě), rozmlácením lebky jablkem nebo vlastně i s prvním (nůž v masce), k tomu, docela charismatický hlas (především v nasranosti) byl docela dost cool. Škoda, že pak to trochu ochladlo
  • Rozhodně se těším. AC:O je krok tím správným směrem, DLC se Římany a poprvé za "Assasiny" po oficiálním vzniku řádu? TAKE MY MONEY!
  • Vašku, Vašku, opravdu mělo být v nadpisu "AssCreed"? Nebo jsi to měl jen v hlavě ale zapomněl jsi to přepsat před odesláním článku? *1* *1*
    Sice si to možná o hře myslíš ale v článku by to být nemělo, ne? #nooffence
    Za sebe můžu říct, že při prvním průchodu, kdy jsem se snažil jít jen main questy (což nejde, díky velkým levelovým odstupům v pozdější části hry), jsem poměrně trpěl ale teď to jedu na 100% a obtížnost nightmare a docela mě to i baví. Je to takové Dark Souls mezi assassin's creedy
    • AssCred tu razím už poměrně dlouho - sérii to docela dobře vystihuje.
      • TheGGG
        a pořád to nikomu nepřipadá vtipné...
    • vaclav.pechacek
      Přitom taková pěkná přezdívka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit