Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • For Honor za 15 euro. To si nechám líbit. *2*
  • Musim se zapojit do konverzace a myslim, ze k tomu mam co rict...Divizi jsem si poridil day one a hral ji nejakych 80h poridil si seasson pass a od ty doby jsem to nezapnul, tedy do ledna...Po stazeni vsech dodatku co hre dodali, jsem fakt cumel :) momentalne mam okolo 300h a nemuzu se od toho odlepit :) jestli nekdo tady pise, ze na hrace kaslou, tak panove absolutne nemate sajn :D zkuste nekdy kritizovat hry co hrajete vcetne vsech pridavku a ne jen se kouknout na YT gamplaye a tvrdit jak moc mate nahrano a nebavi vas to :) za me velkej palec nahoru kam Divizi od vydani posunuli!!! Skoda, ze tomu nebylo tak u vydani, taky jsem nadaval, ale vse je odpusteno ;)
    • Problém bude to, že ten (rozšířený) obsah tam nebyl od začátku.
      Jasně že za 2 roky vývoje dokázali vývojáři přidat nový obsah, ale ten obsah není zadarmo a zase si ho musíte zaplatit...

      Někteří lidé rádi kupujou hru "hotovou" a ne že pak ještě po dobu 2 let musí dokupovat po kouskách zbytek hry *7*
  • BoB.2
    Update přes Uplay 15Giga ,přes Steam 4 GB????
    Už mě dochází místo na disku. *15*
    • To buď ještě rád. Já zrovna včera dostal chuť si to asi po 4 měsících zahrát, takže jsem večer stahoval 14GB a neuplynul ani den a musím stahovat dalších 15GB. *15* Strašný...
      • Jack1947
        Kdyby ta hra tě udržela déle tak by se nic takového nestalo ale aspon pro mě bohužel...
        • Jak to přesně myslíš? Hra je to dobrá a mám ji už rok (ke grafice), jen jsem teď hrál jiný hry. Mám rád skoro všechny žánry her, takže je dost střídám.
          • Jack1947
            Přesně to myslím - že kdybysme to hráli pravidelně tak budeme stahovat menší updaty ;) njn ale je spousta lepších her tak se sem aspon já vracím jednou za čas.
            • Jack1947
              Aha tak to je pěkná demence tohleto *16*
            • Právě že ne. Časté hraní na to nemá vliv a menší updaty by si nestahoval. To předešlé "strašný" mířilo právě na to, že to nemají dobře pořešené. Těch 10GB je z 90% jen přepisování souborů, které už tam jsou. Těch 10GB musel stáhnout úplně každý a není to tak, že ten kdo hrál 2x víc, tak že by stahoval méně GB, ale častěji.
    • Jack1947
      Mi povídej před 2lety 3tb a kde ted jsou ? :O
  • Jack1947
    No jasně a už ted se určitě pečlivě připravuje oznámní Widllands2 ha ! *4*
  • KrPa
    Jojo, to si lidi mysleli i o For honor a Division a kde ty hry jsou ted *1*
    • Division je plný lidí, kteří ji hrají, stále vychází update, dějí se eventy. Příští měsíc vyjde velký update grafiky i pro XBOX ONE X. Hraju to na PC i na XBOX a nemám problém nikde najít spoluhráče ani do výbornýho survivalu.

      Ještě máte nějakou otázku?
      • KrPa
        ano, kdyz studio po roce a pul hru zarizne, tomu rikam super byznys plan
        • Po roce a půl? Division vyšlo v březnu 2016 dva roky tu hru podporovali a ještě mají v planu podporovat do vydáni dvojky. Jsi totálně mimo.
          Radši už nic nepiš o čem nemáš ani páru.
        • poslušně hlásím, že Division má update a podporu ještě tento rok minimálně a je na světě od března roku 2016, takže jaký rok a půl? Nerozumím.
          • Jack1947
            Ta hra měla velkej potenciál a oni ho za ty léta dokonale promarnily - aha takže Hra která dostal po 2 nebo kolika letech update je na tom dobře hmm - navíc DLC mimo příběh, jediné zajímavé Survival ale placené zabugované docela zábavná PVP - prostě hrůza.
            • Jack1947
              Tak nevím mě to nepříjde dostatečné, ta hra je i přesto celkem prázdná.
            • Tak zrovna The Division měla podporu ukázkovou, dokonce si zvali hráče do Švédska, aby to s nima probírali, dělali betatestovací servery a vedle placených rozšíření celou dobu vydávali i update hry zdarma. Rozšířili herní mapu, přidali další úkoly, rozšířili gear.

              Chápu, že hra nesedne všem hráčům, nebo že někdo nemá rád korporáty jako Ubisoft, ale nechápu proč o ní lhát?
          • Byl jsi rychlejší
    • Division 2 je už ohlášený *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit