Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je zas kecu..hlavne ze mate vsichni Steam..to samy co Uplay jen v bledemodrym..

    PS: a pro pripadny ubrecence..problemy technickeho razu s Uplay je mezi klavesnici a zidli..
    • Technické problémy mohou být se Steam, Origin i Uplay. Také nechápu ty neustálé nářky a co komu vlastně vadí. Jo, také by se mi líbilo mít vše v jednom klientu, ale v podstatě mi to je jedno. Místo to nezabírá, systém to nebrzdí a tak spustím klienta podle toho, jakou hru chci hrát.
  • Je to i na konzole?
  • kubi-wan
    Myslim, že kdo tuhle klasiku chtěl hrát, už ji dávno hrál...
    A kdo ne, tak hybaj na GOG!
  • Morraw
    Uplay je můj druhý nejvyužívanější herní klient a můžu říct, že se s každým updatem zlepšuje. A byť ke komfortu Steamu to má ještě hodně daleko, tak jsem s ním neměl nikdy žádný problém.
    Galaxy mám třeba jen kvůli Zaklínači a na Originu toho taky moc nemám. Přesto mi jedna dvě aplikace navíc opravdu nevadí.
  • Jack1947
    Akorát tam asi bude cybět profesionální česká lokalizace a hlavně dabing.

    Jinak dobrý tah, i když by tohle mohl dělat nezávisle na ničem aby se nějak vykoupilo to používání Uplay Steam/ORigin už to tak dávno maj.
    • TheGGG
      dabing byla ohavnost co celý PoP ničila...
    • Slyšel jsi někdy ten dabing? Je naprosto příšernej.
      • Přesně tak. Nevím, jaké to je v originále, hrál jsem českou verzi z Levelu a ten dabing je hrozný. Ukázka toho, jak by se dabovat nemělo.
  • CRYPT
    Hru jsem si chtel uz predevcirem stahnout, preci jen je ZADARMO. Bohuzel jak jsem zjistil ze musim mit doinstalovany uplay, tak jsem to vzdal. Ne ze bych nejak moc pindal primo na uplay, ale to ze mam origin a steam mi bohate staci, takze at si tu hru nechaji.
    • Ale prosim te. Steam, origin, uplay, battlenet, vsechno zakladni programy dneska. Mas na plose origin (coz je mimochodem oproti Uplay prasecak na ntou) a steam a budes tady bojovat jak sasek zuby nechty za nejakej nesmysl a ten uplay si proste nenainstalujes kvuli nejakymu smesnymu duvodu, kterej pochazi z ust 90 procent casual useru s roky starou instalaci systemu kam nejde ani poradne nainstalovat ovladac na grafiku.
    • Mě by právě zajímalo, jaký je rozdíl mít tam tedy i ten uplay navíc? U všeho mám zablokovaný automatický start po zapnutí PC a zapínám jen tehdy, když chci hrát.
  • Ubisoft potěšil, že uvolnil Anno (až po 1404) a Settlers (po 6) na GoGu. Takže si je konečně můžu koupit a nemusím se strachovat, že přešvihnu max. počet instalací a dalších výmyslů jejich slavných ochran. Jen nechápu, že časem nevydají patch, který tu ochranu zruší, jako např. Civ 4 s posledním patchem pro BS
  • Na nějakej Uplay jim kašlu.. za to mi ta stará kravina nestojí.. počkat.. je na Uplay něco co není blbost? :D
    • Tak ty ses krasnej exemplar. Uplne libovej.
    • Far Cry Blood Dragon. Jediná hra, co tam mám. Koupil jsem ji na Steamu, protože mě nenapadlo, že by po mě někdo mohl chtít, abych spouštěl 2 klienty kvůli jedné hře, ale Ubisoft mě vyvedl z omylu.
      • kubi-wan
        Tuhle hru jsem koupil fyzicky, byl tam soundtrack na cédu a plakát...
        ale taky podmínka užívání Uplaye, taky to byla dlouho jediná hra, co jsem tam měl (teď tam mám asi tři)... Štve mě, že už i retailový kopie her jsou mi dneska po první instalaci prakticky k h*vnu, když se to stejně musí propojit s nějakym účtem...
        Hezký, jak se teď budou v Ubisoftu tetelit blahem, že maj díky Princovi zdarma X novejch uživatelů... nic to ale nemění na tom, že je to pořád jen díky vnucovaný službě...
  • TheGGG
    no jo, další PoP už asi nebude... to není hra vhodná pro formát nudných open worldů a online blbin, jaké žabisoft produkuje dnes...
    • Souhlas taky mám rád hry s pohádkovým nádechem. V poslední době hlavně třeba skvělý TW:Warhammer.
      • TheGGG
        snaž se víc anonymku---
    • Ty zas nejsi vhodný pro formát této diskuse

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit