Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Haha. Drahý UBISOFTe, problémem nebylo herní období, ale herní mechanismy, které byly neskutečně zprimitizovány tak, že hra je pro cvičené opice. Stejně tak, jako vaše další dříve skvělé tituly, jako původní Settlers.
    • A co cekas od Ubi? *2* Ubi uz je zabitej od doby co vydali Silent Huntera 5 v pulce vyvoje.
  • Ale ale, pěkná zpráva, už bylo na čase, ta budoucnost byla nudná. Poslední ANNO co mě moc bavilo bylo 1404 *14*
  • Uz sa tesim ako nazeniem deti do uholnych bani...
  • No sláva, ta "budoucnost" mne zrovna neoslovila a jsem jí i docela zklamán, no ale zahrál jsem si to a zůstávám věrný ANNO "z minulosti".....
  • Konečně pořádná komplexní pařba...nic pro kindersáky. Ti, ať si paří ty své red aletry a ejdže of empajry...nebo můžou jít na PS4 zalolovat The Sims
    • Hraji Caesara III ty vemeno
    • Radsi byt kindersak, nez mit tvoje ego. btw: Anno ma velmi blizko k budovatelske strategii, takze nevidim duvod tady hazet jine cilovky pod uroven teto.
  • To co dělá Anno Annem je multiplayer. 2205 byla jistě hezká hra ale Anno se jmenovat neměla. Poslední velmi povedené Anno bylo 2070.
    • Až na to jejich uplay. Anno jsem si kupoval až teď co ho dali na gog. 2070 bych taky ještě rád, ale tu si zatím stále drží, ale s 1404 jsem spokojen. Navíc se na gogu dokáží o ty hry daleko líp starat. S anno totiž uvolnily i settlery, takže jsem si koupil 6. Ta na současných strojích neběžela na max. hra sama snížila detaily a vyšši byly v nastavení zašedivělé díky tomu, že nedokázala správně detekovat HW a ve snaze ulehčit práci BFU většinu nastavení rovnou srazila a nešlo s nimi hnout. Ubisoft s tím roky nic nedělal, ale na gog vyšel po čase patch a vše funguje stabilně na max.
    • ne
  • Stačí slovo "Ubisoft" a vím, že nemá cenu pokračovat ve čtení :)
    • Jsme zapomneli no, tvoje firma je lepsi.
      • Kdyby od nich nebyli hry jak na běžícím páse, ale třeba jen 1-2 za rok a to ve 100% stavu, tak by udělali by, takhle je to prostě nocomment
        • 100 procentni stav neexistuje a nikdo ho ani nechce, je to nuda.
          • Ubi tady ma zamestnance? *8* *15*
          • Jasně, správná zábava začíná, když ti to znenadání spadne a poslední save byl daleko.
  • Snad to nepo*erou, jako předchozí Anno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit