Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim, pitreboval bych pomoct. V posledni dobe mi nejde spusti jakkekoli AC (AC2, Unity, Oddyssey). Jen naskoci ta uvodni miniobrazovka a hra stoji, deje se to asi posledni tyden. Nedeje se to taky nekomu, popr. netusite cim by to mohlo byt. Ostatni hry ze staje Ubisoft mi jedou bez problemu (D2, Heroes7). 

  • dworkin

    Je to hezké gesto. Samozřejmě ne všichni Češi ho dokážou pochopit a ocenit.

    • CRYPT

      Samozřejmě ne všichni Češi ho dokážou pochopit a ocenit - toto nejak nechapu, muzes se rozepsat vic?

      • dworkin

        Francouzi ještě mají národní sounáležitost, my už ne. Proto za tím příspěvkem máme tendenci vidět politiku/marketing/whatever, kdežto Francouzi za ním vidí úplně přirozený projev vlastenectví. To řada Čechů nechápe a pořád jim šrotuje "vo co jim jako těma prachama de" a "v tom musí bejt nějakej postranní úmysl". Je to smutnej obraz našeho národa, ale je to realita.

  • Kravicka

    Nejlepsi AC

  • Carnage666

    Za mě nejhorší AC který mělo neskutečně hroznej start na PC scéně a herní mechaniky byli taky divný, nikdy u žádnýho AC se mi nestávalo tak často že by postava skákala tam kam nechci nebo sem byl vidět nepřátelema skrze zdi + další bugy.

  • TheGGG

    to jsou tak trapná gesta toto.... to už frantíci tak zchudli, že potřebují prachy od jiných (často chudších) států a soukromých společností, na obnovu jednoho baráku?

    Na tom si očividně každý potřebuje šíleně přihřát PR polívčičku a kdekdo od státníků po CEO se snaží zoufale na vyhoření Notre Dame zviditelnit.

    Víc už do toho politiku tahat nebudu, no tak alespoň je pěkné, že si pár lidí co ACU ještě nemá, bude moc tento díl s JEDNOZNAČNĚ NEJPROMAKANĚJŠÍM A NEJLEPŠÍM PARKUREM, zdarma stáhnout...

    • species

      asi jediny normalni nazor v teto diskuzi

      • iSpirit
        Spíše jediný zakomplexovaný. Opravdu je smutné, že se tu kritizuje to, že francouzka firma se podílí na záchraně budovy, která psala historii. Proste typičtí, malí Češi.
        • species

          dneska ne kamarade :D dneska ne 

          • iSpirit

            Popravdě z tvých názoru je mi nějak smutno. Příště si odpusť toho kamaráda, nejsme někde u vás na vesnici.

            • species

              Myslis v Praze?


              Rekl bych ze mi je to lito, ale jsi mi nejak ukraden, priteli.

              • iSpirit

                Reakce na příspěvek:

                Svým projevem stiřáš jen sám sebe. Raději toho nechme.

                • species

                  Reakce na příspěvek:

                  "stíráš"?  Sakra, jakobych byl znovu na zakladce.

  • iSpirit

    Ten parkur tam byl nejlepší ze všech AC, vlastně je to asi nejlepší AC na této generaci. Pak už to šlo fakt silně do kopru.

    • Ilusiveman

      Ten systém lezení, tam byl zajimavej, živý bourici se město a velký davy.

      Fakt dobrej díl zpětně. Moje top je ale  celkově Rogue. Lovit assassiny a podat to tak, že osobně chceš, vyšlo v kombinaci s tím, co mě nejvíc bralo na AC4, plus ta druhá strana spektra a stáří známí, na jedna. 

    • Jack1947

      Nejlepší AC ? na generaci spíše takové... jako jo nebylo to špatné ale nedomrlé, neodělané a sliby chyby chyby.

      • iSpirit

        neříkám, že je to devítková hra, ale hra má duši i přes těch x bugů, co ta hra měla/má. Navic ten svět je tam opravdu krásně vymodelován, navíc tam byly i trochu prvky stealthu. Ty nové díly jsou jen čím dál větší open-worldy, kde je milion otazníčků, tohle není nic pro mě. To mě zničilo během pár hodin.

        • Jack1947

          Nové díly mi příjde že to je lepší Unity mě bavilo Syndicate, i když to byla trochu neuspěšná hra třeba viktorianská Anglie měla dost co do sebe.

          Bylo vidět že změnu to chtělo páč už to bylo poněkolikáté to samé defakto...


          Unity taky mělo asi nejkratší příběh, to DLC bylo teda dost oničem... Jsem rád že ve Origins/Odyssey už odpustily od velkohubých keců a místo toho konali.

          • Ilusiveman

            Tak jako, byl to jedinej díl, kde byly takový davy, zajimavej styl lezení s plnou naloží animaci na slizani. (např oddysey vždy jumpnes, max se saltem)    a bylo to postavený na části v coopuse zajímavým classovanim etc,

             oprav mě, jestli to měly i jiný díly 

            • Jack1947

              Napsal bych hezkou architekturu ale to mělo i Syndicate víceméně to lezení nevím, ty davy bylo PR nakonec z toho bylo jen pár lidí ( pamatujete si ještě na tu fotku a nějakej nadpis jak to bude konečně fůůra lidí na jedom místě" ) a ono všichni víme jak to bylo 😉

              • Ilusiveman

                Reakce na příspěvek:

                Já nemluvím o. Hype vs realita, ale o mým zážitku s ACU vs předchozí a následně díly. (: ty davy tam byly oproti konkurenci za mě super i na toustovači, kde jsem hrál. 

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Já to hrál až s asi ročním odstupem, a ten hajp se jim moc nepovedl ale beru že se poučili. Takže Unity nebyl kýženým  milníkem v sérii... přišlo mi to trochu jak hrozná trojka. Jenže tam to zkazili přimo prostředím jak si psal někde tak Rogue bylo to pravé ořechové😉

  • Jack1947

    Supr ted už mám 3 díly ;) , je to hezké že chtějí pomoct. Ea a jiné spollečnosti by si měli brát příklad...

  • Coffin.Corner

    Takže po znovuobnovení katedrály bude na každém desátém metru kupka sena? :D

  • maros.goc

    je smiešne si myslieť, že ACU môže dopomôcť k obnove katedrály, keď tá katedrála sama o sebe má asi miliardu detailných fotografií, je dopodrobna opísaná v rôznych kronikách a encyklópediách a existujú odborníci, ktorí jej zasvätili celý život....ale áno, nedokonalá reprodukcia v ACU dopomôže k jej obnove...

    • JamesFaith

      Jinými slovy nesnáším AC a musím si do něj za každou cenu kopnout bez ohledu na okolnosti.


      Možná kdybys zkusil prohlédnout tu rudou mlhu před očima, tak bys při trošce snahy zjistil, že mapování Ubisoftu bylo jedno z nejpodrobnějších, jaké kdy proběhly, a zaměřovali se při něm i na detaily, které se jinak moc nezkoumají.

      • maros.goc

        teraz sa pozri po súčasných novinkách, kde Ubisoft dementuje použitie ACU ako nástroj pre obnovu Notre Dame :) nabudúce si dáš pozor neboj :)

        • JamesFaith

          A kde přesně ve svém příspěvku píšu, že ho opravdu použijí?


          Já pouze protiargumentoval proti tvému tvrzení, že by údaje z AC byly k ničemu. Ale chápu, bylo to hgodně řádků textu. 

          • Veskoslav

            Až na to, že museli z něčeho sami vycházet. Tak nač používat něco, co vychází z něčeho a nepoužiješ originální data?

    • K obnově nemá ale pomoct vytvořená reprodukce, ale pořízené materiály, které sloužili pro vytvoření reprodukce.

      Podklady pro takovéto rekonstrukce jsou opravdu kvalitní, kde si vyfotografuji opravdu vše, každý detail ve vysokých rozlišeních a to opravdu pomoct může. Plus dělaly laserovy sken objektu s přesností několika málo milimetrů.

    • 0011
      Jako detailní popis v encyklopedii je sice úžasná věc, ale mít 3d vizualizaci je taky důležité a stejně by jí vytvářeli takže minimálně je to ušetření práce, detaily z encklopedií tam dodělat půjdou vždycky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit