Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slevy jsou to fajn, nicméně sleva od samotného vydavatele bývá málokdy tak přitažlivá, jako sleva od prodejce (např. nedávno Origins na WinGameStore za 33€).
  • Jsem po ránu zajásal, že UBI do toho šláplo a začalo razit DRM free a ono tohle. Zdá se mi to nebo se z humble stala další stoka zaplevelená DRM odpadem? Co si pamatuji tak cca rok zpět to tak nebylo.
    • Jack1947
      To myslíš ty indie s(hry) co nikdo nehrál ? opravdu kvalitka *5* *12*
      • Nově

        https://www.root.cz/zpravicky/humble-classics-return-bundle-ozivte-svou-sbirku-her-novodobymi-klasikami/?utm_source=rss&utm_medium=text&utm_campaign=rss

        Podle mě tohle nejsou hry, které by nikdo nehrál. Takže bez DRM to jde.
      • Já třeba ano. Od UBI mám taky nějaké hry MM X, ME. Jen jsem chtěl říct, že negativně vnímám proměnu původně relativně svobodné platformy. Trochu bych to přirovnal k tomu kdyby na GOG-u začali vydávat hry s DRM.

        Jinak humble vydává i knihy (které taky nějaké mám zakoupené) a tam by mě zavedení DRM vysloveně vadilo.
        • no a kdyz byly na humblu klice na Steam, to ti nevadilo? To je taky DRM... Zrovna tuto nabidku asi nevyuziju, ale je fakt ze Heroes VII za nejakych 17 euro je lakava nabidka
  • Remember: No Ubisoft.
    • Tafaraj
      co ty trolle *1*
    • AS: Origins byla asi nejlepší hra minulýho roku od AAA studia, bez aféry s lootboxama. Jen Denuvo tomu uškodilo. I Vávra na facebooku sdílel jak je nadšený z grafiky a z některých detailů.
      • Bez aféry s lootboxama? A co ty pro poslední hry v sérii typický pay to skip mikrotransakce na "crafting" materiály, který si buď koupíš, nebo umíráš nudou u toho jak grinduješ jako idiot, aby sis mohl vylepšit zbraně, který v určitých bodech prostě vylepšit potřebuješ a při fluidním průchodu hrou na ně ani zdaleka nemáš?

        Vizuál, svět a to jak jim te otevřenej svět funguje je super, ale gameplay je přes všechny zlepšení pořád zoufale stupidní. Nutnost procházet repetetivní side questy, aby ses mohl posunout v hlavním příběhu, si samozřejmě opět neodpustili. Game design AC byl vždycky jak kdyby ho dělali roboti pro jiný roboty a to je v Origins pořád stejný. Nejlepší ubishit hra, nebo nejpromrhanější potenciál s tim bych i souhlasil.
  • Inak k tej akcii: keď kúpim niektorú z tých hier priamo cez Humble Bundle, bude treba potom treba mať aj vytvorený účet + aktiváciu na Uplay alebo to pôjde aj bez toho?
    • Určite budeš potrebovať účet na uplay, v Humbli dostaneš len steam kód.
    • JamesFaith
      Myslím, že u Ubisoftu se to vždycky aktivuje přes Uplay.
  • Ja by som možno zahral WD2 a Wildlands, ale jedine zadarmo. Ale je aj veľa iných lepších f2p hier.
  • Lukass
    No ja sem si koupil Watch Dogs 2 a zatim me to bavi. Klasicka ubi hra, ale tady jeste par zabavnech napadu navic. Neni to tak hrozny.
    • Jack1947
      Podle mě lepší než první ddíl, aler pokud někoho pohoršuje hrát za negra tak je ho smůla.
      • pokud to ve hre dava smysl a hrdina se nebavi tim jejich stupidnim nigga dialektem, tak netusim, proc by to melo nekoho pohorsovat. #justmy2cents
      • Lukass
        Jacku, existuje character mod :)
        • Jack1947
          To jsem neveděl
          • Lukass
            Jo, akorat ti zrusi taxi mise, ty po aktivaci modu nemuzes hrat. A hrat muzes za jakekoliv character ve hre. Muzes si menit denni dobu, dest, a dalsi ruzny veci. Dobrej mod
            • Jack1947
              Když myšlíš...
  • "https://www.youtube.com/channel/UCK68FvvNvKPJ07at6vL-kSg"

    Zjistit kvality her za adekvátních 500 kč je dost fér.když si domyslíme nároky vyšších finanční rozpočtů,je vlastně poviností se v tomto případě oddat své oblíbené značce celou duší i peněženkou.
  • Nic moc, to bylo teď o víkendu na Steamu. Počkám až bude na Steamu For Honor max za 400 Kč.
    • Si propásl na steamu už ve slevě byl ;)
      • Za 500,- *3*
    • Když už jsme u toho, nevíte někdo, kdy konečně vyjde Mordhau?
      Viděl jsem březen, ale nějak se mi to nezdá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit