Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz to byl jeden mod nebo jedna nezavisla hra, ok. Kdyz se z toho stava trend tak uz mi to prijde nechutny. BR neni spatny napad ale zas takove terno to taky neni. A taky je mi zle jak to ted kazdy kopiruje misto aby dali pruchod kreativite a prisli sami s necim novym. Ono se mi zda ze AC, Far Cry i GR se vlastne hraji uplne stejne a ted jeste udelaji nejaky BR protoze je to v mode. No hnus.
    • A na doomovky sis taky stezoval?
  • Jack1947
    Tak to je zklamání ale třeba si to dovedu v DZ představit bude to asi hodně rychlá hra *5*
    • To je zklamani ze dneska sviti slunce ale dovedu si predstavit ze bude i prset, i kdyz ja mam slunce rad ale jen jak kdy nekdy ne a jindy zase ne. A kdyz naprsi tak uschne nebo taky ano. Nevim. Asi.
      • Určitě, možná s vámi tak úplně nesouhlasím.
  • Proč se tomu vlastně říká battle royal? Jako kdo zbyde posledni je king?
    • v podstatě taky

      https://www.csfd.cz/film/4339-posledni-zustava/prehled/
    • Kvůli tomuhle https://www.csfd.cz/film/75154-battle-royale/prehled/
  • hl nacpete Battle Royal do kazde druhe hry *7*
  • První battle royale hra je stejně bomberman a tu hru nepřekoná nic, ani pubg.
  • BoB.2
    No já jsem zvědavej 10 dubna na Sama Fishere ve Wildlands. *5*
  • h0p3
    U Wildlands je to škoda. Podle mě má nejlepší mapu na BR, od Arma3 BR ostrovů. Ale to že nebude, bylo jasné už od začátku. V té hře chybí hromada mechanik, které by ji A3BR aspoň trochu přiblížily.. self-healing, nějakej gear systém + jeho spawning a vůbec looting obecně.

    U Division 2 mě to zas trochu děsí. Protože jestli se budou držet formuly Survivalu, který je momentálně v D1. Tak to zas radši vynechám.. špatnej looting systém, otravné PvE + craftění a dementní skilly/ability.
    • Tak survival je v D1 nepovinny a clovek z nej neziska nic navic, co by nedostal i v jinych castech hry. Navic PvP survival v D1 uz v principu battle royale je, takze bych se ani moc nedivil, kdyby to jen trochu dopucovali a dalsi jako volitelny rezim i do Division 2. Kdyz to bude bokem a nebudou to hracum nasilne cpat, proc ne. :)
      • h0p3
        Jo to si myslím, že to bude volitelné jako je teď survival. By bylo dementní, kdyby se zrovna na tomhle snažili tu hru prodat/postavit. A jo, taky si říkám.. proč ne. Jen by to podle mě měli dopucovat podstatně víc.. Jinej looting systém, ty barevný neony zářící do nesmíru jsou v BR trochu nápadný. Vypnout skilly v BR. Jediný čím se healovat by byly medkity/jídlo. Jednotná kvalita veškerýho gearu/zbraní, akorát z lootdropů by padaly lepší armor a zbraně. A hlavně žádný craftění.

        Hlavní problém, ale podle mě bude mapa. A to, ať už je to BR jakkoliv dobré. Nemyslím si, že jich budou dělat víc a po pár desítkách her začne lidi nudit.
  • Kdy bude mít Pac-Man Battle Royal?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit