Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No tak chtěli aby vyhráli všichni i ti co jsou AFK , tomu se řiká týmová hra !

  • aa_ee

    Normalne se domluvili a sehrali to. Nic extra kdyz zvladnu vyhravat i sam.

  • chargeBR

    tak treba se jednou docteme o tom jak teamless borec (Byun) vyhral GSL v SC2, coz je asi jako vyhrat formuli1 bez tymu za prdeli

    https://www.youtube.com/watch?v=XtedKQEpQiA

    • Dík za tip. Hned jsem si zavzpomínal.

       A zápas dost luxusní 🙂

  • uher

    "A když naši hrdinové konečně zvítězí, když jejich kulky složí k zemi posledního nepřítele"

    Kulky jsou mezi nohama...

  • Row

    Ale tak nebyl zas tak neuzitecnej... takovej "holoduke" co na sebe stahoval palbu :D

  • Coffin.Corner

    Bych chtěl vidět toho týpka jak se tvářil když se vrátil z oběda :D 

  • celoush

    Pěkně, pěkné :D Ale z druhé strany třeba záznam, jak se během Twitch Rivals potkaly dva týmy TSM (viss, krafty a drdisrespect vs chocotaco,halifax a vsnz), kde viss a spol netušili, že po nich jdou a pak následovaly přestřelky a respawny na obou stranách a mezitím i souboje s dalšími squady. Pěkná podívaná!

    https://www.youtube.com/watch?v=1Vt4cZbQ0dI

  • triptich

    tak tomu sa povie skill a kus zaslúženého šťastia :D palec hore

  • SalemCZ

    Nevím tedy jestli tohle je věc na článek, za chvíli tu bude že frajer vyhrál v CS když byl sám proti 5.

    • Anon-ym

      Mě to pobavilo

    • Taky jsem se u toho pobavil... nedělej hned šéfredaktora.

      • Taky bych radši kdyby se místo článků tohoto typu raději zabrouzdalo trochu do historie a doplnily se resty s kartami her a recenzemi. Napadá mě hned několik her, které by si to zasloužily.

        • Děláte, jako kdyby se tu nepsalo o ničem jiném, než jen o zábavných/vtipných/kuriózních momentech z online her. Tady se furt jenom držkuje, ať jde o sebemenší hovadinu. Furt by mohlo být něco jinak a líp...

          • twicer

            Kdyby to byl jen tady, to by byla paráda.

    • A to ja si to zase precetl rad... vsak nikdo te nenuti tu cist kazdej clanek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit