Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda ze ich nenapadlo spravit nejaky novy worms na mobilne platformy ktoreho zaklad by bol multiplayer a rozne turnaje.

    Je to touch friendly styl a nikde nic. Blbi ftaci, templerun atd
    • A este prostredie by bolo vyborne fizykalne spracovane.
      Cize ak by som z bazukou trafil nejaky predmet, zosypalo by sa to na nich atd.

      Cervikov mohli nahradit trebars prasatami podobne ako strategia swine.
      No rozhodne tam bol velky potencial na mobilnu platformu ktory nevyuzili
  • Ovečkyyyy, huraaa *2*
  • Teda Tim Burton a steampunk, to slyšim poprví. Možná tak Ospalá díra, a to jen trochu. Většina jeho filmů je, pokud vim, stylově hodně do gotiky.
    • Khanemis
      Přesně to mě také zarazilo, Burton rozhodně není steampunk. Na jeho styl by nejspíše sedělo označení gothicpunk. Samozřejmě určité příměsi steampunku se nevylučují, ale rozhodně to není v jeho atmosféře a vizuálu dominantní prvek.
      Na druhou stranu, škatulkovat něco je vždy ošemetné.
    • Menší offtopic: V Praze je prý výstava Burtonovi tvorby. Postavy z filmů, kresby a další...
      • urcite, vcera byl i ve zpravach na ct24 *5*
  • Mart9
    Ti ještě žijou? Připadá mi to jako strašně dávno, kdy jsem hrál Worms poprvé.
  • ze by lemmings, sheepings?
    • Jason_dinAlt
      Taky jsem si vzpoměl na lemmingy, když jsem uviděl ten obrázek v článku. Na tuhle hru si už asi taky moc lidí tady nebude pamatovat, co?
      • Tak špatně bych to se zdejší "komunitou" neviděl. Lemmingy zná určitě každý. Kolik z Vás ovšem zná hru Sheep? Ta totiž napadla při pohledu na ten obrázek mě :D
    • jj se me po nich docela stejska..
  • Black_Hand
    ze by jim konecne doslo, ze worms neni kam posouvat?
    • prudislav
      no mě se líbili jak i tyhle flockers dali do universa Wormů
      • Dali??
    • Overwatch
      Mohli by je posunout zpátky do 2D, to byly nejlepší díly.
      • GlaDOS
        Pokud se nepletu, tak zrovna několik posledních dílů se vraceli do 2D. Ale už to nebylo ono.
        • Pleteš :) Myslí se tím úplné 2D, jako původní worms :)
      • Kozy
        Náhodou Forts nebo Mayhem byli prima hry, spíš jsem nějak nepochopil ty poslední 2D díly, žádný nový nápady. Takový divný recykláty.
        • Jack1947
          Ty mise... taky celkem o nicem "znic Wormsy a seber poklad" to nebyla zabave, to byla frustrace ze zabavy.
      • Ja mel nejradsi ty 2D a pixelovaty... Uz dvojky jsem nemel rad pro takovou tu roztomilost ktera se pak uz tahle celou serii.
        • shadow
          Naprosto souhlasím. U mě jednoznačně vedou Worms 1 jak zpracováním, tak arzenálem zbraní. V porovnání s dalšíma dílama tu jednoznačně platí "méně znamená více".
          Doteď si je s kamarádama nebo přítelkyní rád dám :)
      • Black_Hand
        souhlasim, ze byly nejlepsi, ale porad tu mas armageddon neni duvod delat nove verze. nic krome DLC k armageddonu by podle me nemelo smysl. i kdyz napad s fyzikou vody tak uplne nejhorsi nebyl.
  • XorxoxTalarius
    Juuuu, to chci :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit