Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak toto je skvělá zpráva!
    Hry od Amaty jsou super vtipné, jejich Machinárium je moje 2. nejoblíbenější adventura, hned těsně za Neverhoodem.
  • mikezz
    Zaujímalo by ma, či by Amaniťáci dokázali spraviť kvalitnú neinfantilnú hru. Robia super veci ale úprimne som sa ich štylizácie veľmi rýchlo prejedol...
  • Já bych strašně, ale fakt strašně moc chtěl ještě nějakou hru ze světa ve kterém se odehrává Machinarium.
  • Inquisitor
    Tohle je opět paráda. Amanita prostě umí.
  • Nějak mi tam chybí ten jejich originální vizuál. Tohle je takové moc obyčejně kreslené.
    • kulhy_parici_spici
      To bude tím, že tohle je spíš hra Plachého a je tedy spíš podobná Botanicule – zatímco ty asi očekáváš Samorostí styl, což jsou věci pod taktovkou Dvorského.

      Obyčejné mi to nepřijde, ale chápu, že ta stručnější vizuální forma nemusí každého bavit. Za mě je to teda ale paráda. ;)
  • Skvelej nazev hry a skvelej trailer :D
  • Ten pozitivismus a hravost, to je to co na hrách od Amanity miluju. V této zachmuřené době vždy dokáží zvednout náladu.
  • som zvedavý ako to budú vyslovovať v angličtine..:D *1*
    • Polygon psal, že se to bude vyslovovat něco jako KHOO-khel *1*
    • danny_the_hound
      To bola prvá vec, čo mi napadla *1*
      Žeby... "Čačel"... ?
  • Mart9
    Strašný název hry.
    • Souhlasím. Ani název Samorost se mi nelíbí. Ale hry super :)
  • kulhy_parici_spici
    Už dlouho jsem neviděl vychytanější propagaci vytvářené hry – tipuji to na success story. Jinak jsem Amanita fanboy level milion, takže to koupím i s vysavačem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit