Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jestli se tohle povede, rád nakoupím :)
  • ja len pre zaujimavost, predvcerom som dostal ban na par dni kvoli tomu, ze som podotkol na par chyb v texte. Nechcel som ine len aby autor opravil par chyb za ucelom zvysenia kvality clanku.
    1. Vsetci sme poculi o rozsirenom moderovani diskuzii a mna osobne to potesilo, pretoze miestne konverzacie casto nemaju s hrou a clankou vobec nic spolocne a casto ide len o vseobecny hate
    2. Ak by bol zverejny obsah toho co je povazovane za vhodne a nevhodne v prispevkoch urcite by som si dal vacsi pozor
    3. Uz v nazve clanku je opat dalsi preklep a slusne upozornujem na preklep sposobeny zrejme v rychlosti, nechcem byt "SMART" ani TROLL ci nejaky GRAMMAR NAZI
    4. Trailer vypada fajn, len dufam ze to s tym PRE ORDER bonusom sa nechyti
  • Heavenly sword jsem sice nehrál, ale Enslaved jsem si okamžitě zamiloval i s charaktery krom toho čuníka. Hratelnost nebyla kdovíjak převratná, ale nenudila jako mnoho dnešních "AAA" titulů a nemyslím si, že na příběhu a postavách nezáleží. Kolik her jsme milovali a skoro se kvůli bugům apod. ani nedaly pořádně hrát. Nebudu jmenovat hry, co mě v poslední době zklamaly, abych někoho neurazil. Ale je jich hodně.
  • At jim to vyjde, jenomze na cut scenach hry nestoji.
  • Memento
    Zní to sice úžasně, ale jaký bude výsledný produkt ve skutečnosti...
  • Ano, ano, typické vývojové prostředí a kamery za pár korun.
    • Ano, skoro to vypadá na nějaké indie studio *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit