Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tvl, luxusní filmeček. Takhle bych si to dal klidně taky...ve 3D. A hlavně ty chorály na konci *14*
  • Morraw
    Hned se mi vybavila hra Highland Warriors. Už si ani nepamatuju, kdy vyšla klasická strategie, co si nehrála na TW klon.
    • Zajímavé, to mi uniklo. Ale je pravda, že co tak koukám, je to spíš AoE klon.
  • Jack1947
    To mě celkem překvapilo... čekal bych zase nějakou kontroverzní nekorektní akci a ono ne *12*
  • Pěkná cutscéna.
  • bukrr
    Páťa Desilát se zatím kvůli názvu nezlobí? *15*
  • jenda84
    krása krásoucí... RTS neni nikdy dost
  • Ooo! Konečně reálně pojatá strategie co se toho nebojí a ne nějakej dětskej kreslenej sh*t. Už jsem ani nedoufal, že taková RTS někoho napadne vyrobit. Trailer a obrázky nádhera, nicméně až hratelnost rozhodne jak dobrý to bude. Ale i tak sem s tim!
  • Mno, trailer dobrý, ale toto bude asi iba tak nejaká menšia strategy. Na grand strategy typu Medieval TW 2 (najlepšia stratégia všetkých čias, ktorú hrám s módmi doteraz) to určite nemá. Ale svojich priaznivcov si zaiste nájde.
    • Na TW jsou dobré jen bitvy, ale část co se odehrává na mapě je slabota. Jenže udělat tam něco zajímavějšího a komplexního, tak už to zase nebude masovka pro opičky. Asi jako CoH je podle některých ultimátní strategie, protože složitější hry jsou nad jejich síly.
      • jamar28
        No souhlasím, že třeba v Medieval 2 Total war to celkem slabota byla. Diplomacie byla výsměch, technolige neexistovaly a stavět se dalo v podstatě všechno všude (jen rozdělení hrad/město a různé zeměpisné odchylky). Ale od Romě II až k Warhammeru mi to nepřijde až tak jednoduché. Jasně, komplexní to kdovíjak není a bitevní část je pořád to nejdůležitější, ale že by to bylo pro opičky? Nesouhlasím. Diplomacie už celkem funguje (aspoň ve Warhammeru), přibyly stromy technologií, ve Warhammeru pak RPG systém u hrdinů a člověk už musí trochu přemýšlet, když chce stavět, protože nemůže stavět všude všechno...

        Ale jako fandovi obojího - Total Waru i Paradoxu - je mým vlhkým snem, že budu hrát Crusader Kings, ale na bitvu mě to hodí na mapu ve stylu TW. *1*
      • To je slušnej blábol *11*
      • Iba bitvy? Ty si asi Medieval TW 2 nehral, že?
        • Právě že hrál. Ale přijde mi, že i knights of honor nabídne víc. Nemluvě o strategiích od paradoxu. Diplomacie je čistě "Total War" jakmile zlikivdujete jednoho, vyhlásí vám válku jiný a to tak, že vyhlášení probíhá pomocí armády před hradem.
          • Tak to se nedá úplně srovnávat. Sám naprosto zbožňuju Paradox strategie a to svou komplexností, pro někoho nepřehlednou složitostí a tabulek (např Victoria) i když v posledním HoI už je to o něco přívětivější (pro mě je to spíš minus). Je tam vše a jejich hry jsou svět sám pro sebe. V HoI mám moc rád strom technologií a tady je taky samotný boj pro mě jako doplněk i když zejména v HoI nezbytný. Ale pokusit se vyzkoumat v co nejkratší možné době třeba atomovku nebo se zaměřit na pozemní techniku či zase na výrobu. Prostě pecka.

            Naopak TW hry mám taky moc rád. Ty vynikají zejména bitvama a mapa nebo diplomacie je spíš jako doplněk (jsem odkojen Paradoxem od první EU). Na TW mám rád i postupný technologický vývoj a s tím spojené nové jednotky, které si pak vychutnám při bitvě, jak jsou zpracované a jejich variací (zejm mod Divide et Impera pro Rome 2 TW).

            Obě serie/studia mají něco do sebe a v každé si najdu to své. I když u Paradoxu strávím mnohem víc času.
            • Jasné, však píšu, že bitvy jsou v TW super, ale tahová část za moc nestojí. Zapracovat ještě i na ní a je to ultimátní hra.
      • XorxoxTalarius
        No Company of Heroes: Blitzkrieg mod je ultimatni strategie z druhe svetove, tedy nez se objevila Steel Division
        • o modech nepadlo ani slovo, ale já stejně radši theatre of war nebo men of war. HP k tankům prostě nesedí.
          • XorxoxTalarius
            Men of War ma moc prekmbinovane ovladani a tak se neda soustredit na hru. Takze si clovek nemuze vychutnat bitvy nekolika desitek tanku a stovek pesaku ...
            A ja vim ze se nikdo nebavil o modech, ale taky nikdo nerekl ze se mody nepocitaji :D
      • nerekl bych že co se odehráva na mape v medieval 2 je slabota. to možná platí pro pozdejší díly
        • stavění, správa území, ekonomika i doplomacie je hodně okleštěná. Stačilo by se trochu inspirovat u jiných strategií, kde zase pokulhává ten boj.
  • Trailer parádní. Ten rukopis z Hatred jde vidět. :))
  • Na to se moooc tesim :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit