Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jůůů, to je hezoučký, mouřenín hledá bájný We waz kangs důkaz, to bude nekonečná hra. Mám takový pocit, že studio udělá dětem pápá.
  • Valey of Kangz
  • XorxoxTalarius
    To je to studio jez nadavalo svym hracum ze kdyz nemaji levicove progresivistice smysleni tak maji jit do spic a o jejich penize nestoji? Jo tak od tech si urcite neco koupim.
    • jamar28
      Wtf? To fakt říkal? Jestli jo, tak to je v podstatě vybídka ke stažení, přece ho oškliví pravičáci nebudou špinit svými penězi. *1*
      • XorxoxTalarius
        Jojo, sef studia mel politicko poetickou chvilku kdyz dostavali review bombing za jejich pokus zrusit Pew Die Pieuv kanal po te co rekl cernoch v cernostine
        • Pro poučení: https://www.youtube.com/watch?v=tSmGNOXUO6Q
        • jamar28
          A nemáš odkaz? To bych si s chutí přečetl. *15*
  • Jack1947
    Náhodou proč ne, respk Firewatch až na pár blbostí nebyl špatný... víc takových oddychovek *4*
  • Co myslíte, bude ohledně této hry opět vývojářem plošně oznámeno, že je možno produkt streamovat a natáčet, aby potom dle osobních preferencí vývojáře byl aplikován DMCA postih na ty, kdo na základě plošného povolení hru nastreamovali nebo nahráli?
    • Je to jejich právo. Fňukej, nic s tím nezmůžeš.
      • Vím vím, už jsem se taky přivzdělal.

        Paralela k takovému použití DMCA v reálném světě je mít průchod pro pěší skrz soukromý pozemek, kde je u vchodu napsáno "PRŮCHOD ZDARMA" a u východu stojí ranař a vybírá stovku za průchod soukromým pozemkem, protože v ten moment kdy dorazíte k východu si to dle slov ranaře "majitel pozemku rozmyslel".

        Nevím, mně to nezní jako košér praktika. Ale ano, jak jsem zmínil - četl jsem, hledal jsem a takto prý dle právníků DMCA má fungovat.
        • jamar28
          On musel Pew snad něco vývojářům platit?
          • Bylo plošně prohlášeno, že nahrávat Firewatch je povoleno ("PRŮCHOD ZDARMA")
            Až byl z Firewatch pořízen Let'sPlay na základě předchozího prohlášení (vstoupili jsme na pozemek na základě explicitního povolení a prošli jsme skrz pozemek a dostali se k východu), tak se na základě nějaké pohnutky majitel hry (majitel pozemku) změní podmínky a požaduje, aby byly retroaktivně uplatněny - odstranit Let'sPlay, i když byla tvorba Let'sPlay explicitně povolena (vyžadováno zaplacení za průchod, i když byl půchod při vstupu na pozemek explicitně zdarma).

            Ale jak jsem uvedl - ano, pohledal jsem, a tak prý má DMCA fungovat a SampoSanto mají na takový retroaktivní zákrok právo.
            • Ale tam vubec neslo o to, ze mel ty videa odstranit ...tam slo o to, ze on ty videa stahnul hned sam jak ho o to pozadal ten vyvojar, ale on na nej stejne jeste pouzil DMCA ... coz uz byla jen ukazka zneuziti moci ... proto dostal uplne stejne od hracu.
            • jamar28
              Tak zas na druhou stranu jsou to nějaká pravidla, která na youtube.com prostě platí a kdokoliv tam chce fungovat, je s nimi seznámen, ne? A jestli se s nimi neseznámil, tak je to jeho problém. Btw já ten vývojářům postup považuju za neskonale hloupý a přecitlivělý, ale review bombing kvalitní hry mi přijde ještě hloupější reakce.
            • Ano, i taková volba by na konci průchodu mohla čekat. Ani tak však nenahradí překvapenému průchozímu jeho vynaložený čas a "námahu" (v případě průchodu spíše jen ten čas), který přijde z rozmaru majitele vniveč.

              Jedná se tedy o podle mého názoru o snahu uškodit druhé straně, ať už by byla situace z čistě právního náhldu hodnocena jakkoliv.
            • Pokud sem tu analogii pochopil správně, tak ten hlídač by měl být na druhé straně průchodu...
            • jamar28
              Aha, takže v té tvé analogii by hlídač spíš lidem řekl, ať pozemek opustí NEBO za průchod dodatečně zaplatí. To je celkem velký rozdíl.
            • *Campo Santo
    • jamar28
      A budou za to pak infantilní fanoušci zase uměle snižovat hodnocení té hry?
      • Určitě ano. Ten pocit "moci" jen tak nevyprchá...
      • ja si to koupím, dam mínus a pak refund. a tak to má být
      • Pravděpodobně ano. Jak se do lesá volá, tak se z něho ozývá.
        • jamar28
          Až na to, že z lesa se začaly ozývat nějaké nesouvislé bláboly a místo na vývojáře se zaměřily na jeho hru, čímž opět podpořily názor, že hodnocení a recenze veřejnosti nemají žádnou váhu.
    • Já bych postih přál třeba Pewdiepiemu.
      • ten je postihnuty aj bez toho:)
        • Jack1947
          Ne dostatečně...
  • PLuto.petr
    A bude to adventura nebo spíš walking simulator?
  • Proč jste blokli veřejnou diskusi u FC? Uvědomujete si, že si kopete hrob?
    Ráno jsem se na ten pořad díval a jako hráč pouze Black Flag jsem chtěl říct, že mne neurazil ani pan Smutný, ani pan G. Zajímavej rozhovor. I když občas uspěchanej a afektovanej.
    Alžbětiny názory mi nevadí a asi se s nimi i ztotožňuji. Ta holka nemluví zle, ale občas preferuje víc a za to je na pranýři.
    P.S.: Šárku začínám vážně milovat. Jen prosím upusť od těch obličejových grimas. Uvolni se a budeš ..........
    • Protože když japanská bullshiterka rozumuje o hrách, tak lůza k tomu nemá, co psát. To je celý.
    • Tipuji že kvůli onanům, kteří zavalují jakékoli FC s účastí Alžběty Trojanové svými kydy.
    • Lepší otázka by byla, proč tu registraci nezavedou kompletně. Asi se to jen hodilo do krámu v tomhle případě...
      • a proč? ten nejvetší odpad je tady registrovanej (stačí se podívat do bleskovek) a i anonymove se umí chovat slušne
        • TheGGG
          hahaha, kdyby tu byla povinná registrace, nemohl by tu blob a jeho deset kamarádů co má v hlavě, psát pod třiceti nicky a vytvářet naklikáváním obecný názor... jen tu registraci zeveďte... alespoň tu nebudou lidi s padesáti nickama...
    • Přesně bez komentů je tenhle web sotva poloviční :-), ale zase sem třeba pak vejde víc nasírací reklamy a cenzury. Lhaním do kapsy si nepomůžete *1* *1* *1*


      PS: Sorry za spam u hry, muselo to ven *11*
  • Radkaa
    Super, těším se. *4* Snad to bude trochu delší a ne taková jednohubka na pár hodin. A taky tam doufám nebudou cpát nějaké zombíky jako z filmu Mumie, ale zůstanou u toho mysteriózna jako ve Firewatch. *3*
  • firwatch
    • Hodně dobrej lingvistickej vtip, palec nahoru *3*

      PS: A navíc je to pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit