Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KAMIONY na PS4 společnost by to nezvládla? Hra by se neprodala? Bojí se malého zisku?
    Na PC nuda a vypadávání sekání.
  • Co třeba napsat informaci, že v základu hry nebude celá amerika ani USA tak jak je to prezentováno v této novince ? Že tam bude jen pár státečků a ostatní státy budou prodávány jako další DLC ? Krom toho budou tvořit i kanadu a mexiko a snad i brazílii. Že technologie, které budou použity v ATS budou zároveň dodány i do ETS 2 ? Že na oficiálním multiplayeru se pracuje, ale priorita je herní obsah a tak nebude multiplayer součástí ATS, ale dočkáme se ho někdy v budoucnu... jak daleko v budoucnu autoři na GamesConu neprozradili.
  • V ETS2 mám aktuálně naježděno něco přes 300 hodin (koupeno dávno ještě před účastí na Steam Greenlight) a i přesto, že jsem vyrostl na všech dílech od legendárního Pedal to the metal po ETS1 (s výjimkou extreme trucker a truck and trailers) se na ATS moc netěším. Je to jen můj názor ale tahače bez čumáku (aktuálně jezdím Volvo FH16 2012) a 3-nápravové návěsy mi přijdou daleko víc sexy než obludné americké trucky s břichem (čest krásné vyjímce Kenworth T2000). Hlavně mě mrzí, že ač autoři tvrdí, že práce probíhají a budou probíhat na obou titulech zároveň, tak nějak tuším, že další velké DLC jako Scandinavia do ETS2 už nebude. Co u mě ATS může zachránit jsou tak komplexnější města (jak z dob 18WoS) a snad větší komplexnost pojetí řidiče trucku a důraz na simulaci (zatím slíbeny alespoň vážící stanice-také dříve viděné v 18WoS)
    • Už si pomalu začínám myslet, že ETS 2 bude pomalu podpora končit. Ještě doufám minimálně v DLC s autobusy, i když to oni sami vůbec nevědí, co s tím.
      Snad se mýlím a do mapy přibude třeba ještě Rusko.
      • Rusko? Bože nedopusť, nejen v reálu ale i v ETS2 MP jsou rusové ta nejhorší svoloč co tě na cestách může potkat, takže pokud přibude Rusko, máme po multiplayeru.
    • Absolutni souhlas, nehlede na ETS2 neofiko multiplayer.
      Americky trucky jsou pro me taktez nezajimavy, neni nad klasicku euro trucky .)
      Osobne do ATS asi nepujdu, radeji se dal budu prohanet po Evrope s mym Volvem.
      • Ono je to IMHO prostě asi tím, na co jsi zvyklej a co vidíš na silnicích. Podle zahraničních fór je zájem o ATS enormní (nebo alespoň tak mi to přišlo), takže pro "západ" je naopak ETS jen předvoj a netrpělivě očekávají ATS. A možná to bude taky kulturou. Reálně trucky neřídím, ale co je mi tak známo, většina evropanů je zaměstnána u speditérských/logistických společností, které vlastní vozový park. Ráno přijdeš do práce, dostaneš naloženo a jedeš. Nechceš? Za branami čeká 10 dalších. To v USA si truck koupíš, můžeš pracovat na volné noze, zakázky si vybíráš, truck si mazlíš na různých těch truck centrech v okolí interstates a nezřídkakdy s tebou jezdí/žije tvoje polovička. Prostě je to tam takovej kult. Nebo alespoň tak mi to z mnoha YT videí vyznělo... V ETS se sice taky pracuje podle US modelu ale to prostě amíky asi tak netáhne. Nezbývá než doufat, že pokud je opravdu pro SCS ATS top titul a dají do toho 200% úsilí (pokud ETS je alespoň 150%), mohli bychom se i mi "nečumákový" dočkat konečně ultimátní hry i na tomto pro někoho úchylném herním poli *1*
        • Osobně by mi nevadil kompromis, kdyby nám evropanům dali do ATS i pár Volv, Dafů či Manů, co myslíš? Hra by hned přitáhla spousty evropanů kterým se nechce jezdit těma americkejma vysavačema. Ať si každej jezdí čím je mu libo. Funkční modely aut už mají, tak jakýpak copak?
          • Jo to by bylo ok. Ono pokud to bude na stejným enginu (což určitě bude), tak podpora modů je zajištěná, takže v nejhorším se tam evropské trucky můžou dostat v podobě modifikací ale přeci jenom tovární jsou tovární. Jinak poměrně bláznivá úvaha někde na fóru byla i taková, že časem se oba světy spojí dohromady v jeden ultimátní herní prostor. Z logistickýho hlediska reálně složitý ale herně si představit, že tvoje společnost má kořeny od Evropy po Severní Ameriku a obrat který generuješ v Evropě můžeš dát navyšovat v USA + pokud by se do toho vložila trocha logistické arkády, tak ani transatlantické zakázky (např. díly pro vesmírný program v Miami by se vezly třeba z Německa) by nemusely být k zahození. To bych naopak po 3K kilometrech v Evropě rád prohodil svůj truck za americkou bestii a zakázku dojel. Ale to je asi bohužel utopie *9*
  • giacobraza23
    Taky ze uz bylo nacase .. Koho bavi jezdit porad po Praze a Budapesti.. Tam to melo zapocat a Europa jen jako DLC :-)
    • :-D....Praha-Budapest?? Kde to mělo zapocat??? Osle víš kdy ta hra vůbec započala?...to ještě kola a lidské hlavy byli hranatý :-D Až přestaneš kupovat Demo verze tak pak máš nárok psát kritiku apod. názory ke hrám....Víš o čem mužeš psát ty a další 80% rádoby (hráčů)? o Steamu.....:-D :-D :-D ty DLC....:-D čekáš na další díl Europa 2 complet Europa....North Africa....and Russia :-D :-D next 3..DLC ....buy Steam 80 éček :-D......
      Bohužel ty si tyhle DLC nezahraješ.... Já už je přestal hrát.....Nejhezčí úsek Chorvatsko-Albánie-Řecko.....Nejlepe udělaná země na překážky a výzvy lesní cesty Bělorusko....Nudná Itálie a Franci po 10 minutách samé Mýtné brány...Alžírsko-Maroko-Tunisko-Egypt...nikde nic jen písek...Rusko-Ukrajina nekonečná...Portugalsko-Španělsko.. divné bez radosti....Anglie tam jezdí každý...Dánsko velké uzavírka..zajíštka 100 km (bez GPS)..................Je to od tebe hezký že si hry Kupuješ..podporuješ jej....můžeš hrát z kámošem...sice to není CoD ale aspon proberete hodně věcí..:-D :-D haha.....Hlavně každá Česká hra by se měla kupovat jenže já hraju mapy od Němců...
  • cumpi3
    "která je ale plně volitelná a registrace do ní není povinná. Pokud se ale zaregistrujete, můžete sdílet obrázky s tisícovkami podobných nadšenců, můžete je likovat, diskutovat nad nimi a koukat se na ty nejlepší momentky od vývojářů. Také si lze přes WoT nahrát vlastního avatara a SPZtku s tím, že se chystají ještě další funkce." Hlavně, že u NFS to musí být, tady je to krásně volitelné
  • MickeyMutant
    Snad tam budou QTE na šraňkách. Touhle minihrou se dá ušetřit spousta času.
  • nezda se vam že pohled z kabiny je nalepenej moc nizko u zemi? 1:18
    • To se dá nastavit, teda alespoň u ETSka to jde.
  • MickeyMutant
    Je vědecky dokázáno, že řízení tiráku je čtvrté nejnudnější povolání na zeměkouli. Hned po mytí nádobí ve fastfoodu, práci noční obsluhy solárních panelů a počítání šroubů ve šroubárně. Proč ten sbíhající se horizont má někdo potřebu hodiny dobrovolně sledovat na monitoru, je pro mě záhadou.
    • Ono taky záleží, jak k tomu přistoupíš. Onehdy jsem kamarádovi půjčil Microsoft Train Simulator (ze kterého jsem byl tehdy unešen) a on mi po týdnu sdělil, že to je blbost, že po začátku mise držel jen klávesu "W" až do 100% plynu a než byl konec mise, přečetl pár článků v časopisu *1* Všechny možnosti simulace měl samozřejmě vypnutý. To například já, jezdím ETS2 na volantu s plnou simulací všeho co jde, minimální stabilitou návěsu, minimální účiností brzd (takže kombinace vzduchových brzd, retartétru a motorové brzdy je povinnost a je fakt poznat, když při sjezdu brzdíš za sebou 6-ti tunovou prázdnou nádrž, nebo 25-ti tunový kontejner) bez navigace, jen podle značek se simulací únavy a dle předpisů (ano, výletních 60 km/h v Německu na okreskách je oser). Když pak takhle bez naviagce trefíš do cíle vzdáleného přes 2000km, unavený jak ty reálně, tak postava řidiče, k tomu vystřídáš jízdu jak v levo v GB tak trajekt a dojedeš to klasicky v pravo v Evropě a jako bonus zaparkuješ tu bestii jen podle zrcátek v noci v dešti mezi dva další návěsy na čas a bez poškození........Tak ten pocit je......uff *3*
      Prostě jak říkám, jak k tomu přistoupíš, takový to je.
      • Nic smutnějšího jsem ještě dneska nečetl *15*
      • *samozřejmě "retardéru" *3*
    • PreidaQ
      Je to prostě oddych (alespoň pro nás nezasvěcené "civilisty"). Má to svoje kouzlo. Pustíš si k tomu třeba Motörhead nebo nějaký podcast a jen tak si jezdíš. Nic víc v tom nehledej.
    • Meznia
      Jack Burton by mohl vyprávět.
      • zrovna minulý týden jsem se na ten film z nostalgie podíval :)
    • rizeni tiraku je dobrodruzstvi, poznas nove krajiny a si nejvetsi na ceste, takže vsichni musí uhnout
      • MickeyMutant
        Druhý největší.
        • kdo je první?
          • Vlak? Viz nedávná havárka? :)
  • a neni lepší jít dělat truckera v reálu? ještě vám za to budou platit a grafika krajiny vypadá ještě líp než ve hře *3*
    • této hře neholduji, ale reálný trucker si na cestu nemůže otevřít vychlazené pivko, spát každý den v posteli vedle své ženy, osobní hygiena taky žádná sláva... podle toho, jak sypou updaty na euro a ještě přidávají amerikánce je vidět, že u toho tráví večery hodně lidí, v posledních pár letech 100x lepší než čumět na bednu ;)
    • no jenže v reálu musíš stíhat časy, musíš dodržovat AETR, jedeš deset hodinv kuse v noci, spíš v 40 stupních na prochcanym parkovišti a furt čumíš do zrcátka, jestli ti v noci nelezou cikáni k nádrži ;
      a ve hře se nemusíš bát jet do Anglie, že ti v návěsu najdou černouška, zavřou tě a zaplatíš tisíc liber pokutu;
      z vlastní zkušenosti
      • teda, z vlastní zkušenosti jen ta první část, to s černouškem v anglii naštěstí ještě ne :)
        • Kdyz budes jezdit ve statech nic s toho te nehrozi a ani nemusis jezdit tech vasich 60-90km/h
        • a na čem jezdíš?
          • daf xf 105
        • a to v tý hře neni? a řikaj tomu simulátor jo? *1*
    • v reálu jsem doktor, tak jiste pujdu delat truckera *3*
      • Jestli ty jsi v reálu doktor, tak já jsem dalajláma
        • tak pravda ješte si musím udela titul, navic jsem nerekl jaky doktor *5*
          • Já mám v Praze tři domy, až je koupím budou mý...
          • PreidaQ
            Tipl bych doktora práv. Ti většinou neoplývají přílišnou inteligencí.
            • P.S.
              snad sis nemyslel že budu lečit lidi *1* *1*
            • zato plyvaji tučnym kontem a to je rozhodujici

              2Johnny titul jak titul
            • z Plzně možná
        • ahoj, já jsem Papež František, ale asi si brzo začnu říkat Pius XIII *1*
  • SCS Software nelení a to se mi na nich moc líbí. Odvádějí skvělou práci a hra se dá koupit za dobrý peníz. Tak to má být. Dobrá práce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit