Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ihned po shlédnutí jsem si vybavil svoje noci, které jsem trávil až do rána s tehdy novou hrou BG.
    Teď po X letech mám tu nostalgii zase na jazyku, určitě pro mě jedna z nejočekávanějších her posledních let.
    Prosím víc takových poctivých RPG
  • Kto chce moze si vypocut uzasny soundtrack :)
    https://www.youtube.com/watch?v=vBBq7-5X27A
    a myslim ze nieje kompletny, bude v nom zrejme este viac skladieb.
  • Ja uz sa tak strasne neviem dockat.. na tuto hru cakam od kedy ju ohlasili na Kickstarteri. Sice som nikdy pred tym nepresiel ziadnu Divinity hru celu ale mal som v nich odohratych obrovsku kopu hodin.. nedohral osm ich vzdy z technickych pricin mojho stareho PC ked mi bud odisiel disk a stratil som vsetky savy alebo sa nieco ine pokazilo. No teraz si to vychutnam naplno.
  • Uz mam par hodin nahranych v bete a uz teraz mozem povedat ze sa jedna o jedno z naj RPG za velmi dlhu dobu. Herne mechanizmy, grafika, hudba, prepracovanost sveta je vsetko na podstatne vyssej urovni nez malo napriklad Dragon Age: Origins od Bioware. Dialogy sice v hre nebudu plne dabovane (na dabingu sa pracuje, ale bude asi len ako v BG nadabovane iba nieco) no aspon z toho pojde prijemny oldschool feeling :)
  • umel by nekdo poradit, kde najdu hudbu v pozadi ?
  • Shania
    Tahle hra je neskutečne boží:)
  • konecne normalne vypadajici RPG nezkrypleny na uroven konzoli,vypada to krasne
  • Tohle je akční RPG jako Diablo nebo normální?
    • Matthew1J
      Tahové sůboje realtime pohyb mimo ně. Ovládáš partu až 4 postav (začínáš se dvěma, které si vytvoříš a další sa k tobě možů přidat pozděj ve hře) s možnosťů drop in coopu.
      • tyjo, neskutečne. tohle mi nejak uniklo
    • DeDy
      Normální tahové RPG, které bude nenormálně humorné. Tohle překoná BG2!
      • BG2 je jiná liga. BG2 má šanci překonat jen Pillars of Eternity nebo Torment.
  • Asi první hra po hooooooodně dlouhé době, kterou si koupím.
    • nahlásil jsem tvoje IP Policii ČR
      • Ono je protizákonné nekupovat hry ?
  • Tohle vypadá naprosto úžasně, těším se moc:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit