Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediné co to udělá je rozm.... již existujících modů a nefunkčnost následných pokud vznikne placené DLC. Byl bych mnohem raději a ochoten zaplatit za např. DLC old kamionů.
  • Ja myslim, ze nejvetsim plusem je hlavne ten Workshop
  • Souhlas, hlavně že to vyjde i na ETS2. Mam ATS i ETS2 a nemuzu si pomoct, ATS je neskutečná nuda, přitom ETS2 mě stále baví. Díky bohu za to.
    • A hlavně ti otravní policajti, pokutujou i v protisměru, člověk na to nemůže ani na ty dlouhý a pomalý cestě šlapnout. A to nemluvě o naprosto nesmyslném převažování nákladu, chápu, ATS je simulátor ale zrovna každou ptákovinu tam dát nemuseli.
      • Tak si v menu jednoduse policajty vypni a je to.
    • Njn Amerika není moc atrktívní na ježdění, dlouhé nudné highwaye s monotonním prostředím a neskutečnými policajty prudícími za každou kravinu. A co si budeme povídat ani ty trucky nejsou kdovíjak zajímavý. Zlatý ETS2.
  • MikeR
    Vono to sice zní hezky, ale reálně si tohle hráč asi moc neužije. I pokud jezdí na nějakou vnější kameru, na poklice drtivou většinu jízdy zrovna moc dobře nevidí a když už, šrouby v tý vzdálenosti viditelný jako 1x1 pixel asi neoslní. *1* Maximálně tak v při prohlížení trucku v show modu, no. Jsem sice většinou až nezdravě nekritickej k SCS, ale tohle mi přijde docela zbytečný.
    • ChyrenCZ
      Zní to hezky a vypadá hezky. Mám najezdíno cca. 300 h a pokud se chci kochat truckem i krajinou, nebo jen truckem.. *1* .. nechám kameru volně pobíhat kolem auta, nebo si užiju parkování na odpočívadle. Nehledě k tomu, že v menu se dá kochat lakem, doplňky atd.
      • MikeR
        Ale jasně, no, píšu že při prohlížení trucku. Ok, taky asi na dělání efektních screenů na truckbook to bude príma. *1* Nemám nic proti eyecandy, jenom snad že to muselo dát strašný práce a přitom taková eyecandy. *1*
    • Zrzzek
      Nejdůležitější na tom vidím to, že to vyjde jak pro ATS, tak pro ETS2...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit