Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobra sragora, to uz bych radsi sedel privazanej na zidli a 48 hodin v kuse koukal na epizody Hercula s Kevinem Sorbem. *12*
  • Spades
    Felicia Day je moje oblíbená herečka, ale to co poslední dobou předvádí? No fuj...
    Napřed nejvíc sračkoidní film Red: Werewolf Hunter, potom nejvíc trapná série The Guild a nakonec tenhle SHIT???

    Jako fakt nechápu, jak může BioWare dovolit, aby udělali minisérii, která nemá ani obyčejnou korekci barev... tohle vypadá, jako kdybych to točil na svou ruční kameru a kostýmy mi šila babička ručně...

    A jako ta krev a uřezané končetiny ??? To jako nemyslí vážně - Uřezat ruku mimo záběr, to si nedovolí ani Uwe Boll...
  • toto je horsie ako xena. absolutne priserne.
  • skaven123
    kto je cielova skupina tohoto...ech...ak sa nemylim tak hra bola Rkova? tj ten serial je pre dospelych?
  • ježišmarjá to je hovadina
  • Xena sevrací! *14*
  • Nedokážu říct proč, ale z nějakého důvodu mám docela chuť to vidět *1* Asi nostalgie na dětská víkendová rána u televize s Xenou a Herkulem *1*
  • MidnighT91
    Sakra nic moc a to jsem se na tenhle miniseriál tak těšil... Feliciu Day naprosto žeru, kvůli ní bych si snad založil i facebook :)
  • může to být pěkné, ale tu elfku jí nežeru, to nejde :D asi to bude zvyk, ale kdo ví, snad to uhraje líp ;)
  • Tak to se zase těšit přestaň *3* The Guild zachraňovalo právě ono (i tak místy docela silně skřípající) parodování - tohle je bohužel míněno zcela vážně a taky to podle toho vypadá - na fanfiction to je ale pořád slušná úroveň. Jinak o Redemption se mluví už docela dlouho, někdy od začátku roku a první video tedy vypadalo o dost lépe (i díky tomu, že tam je vidět jen pár vteřin, které v této "natažené verzi" poněkud ztrácejí dynamiku)... http://www.youtube.com/watch?v=OF2mPgwrlT4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit