Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redneck
    No Kano!? Tak to je škoda, zvlášť když na konci Legacy dostal to svý typický kybernetický oko.
  • kostejnesmrtelny
    Já měl za to, že Tancharoen dostal po první sérii Legacy zelenou k natáčení celovečerního filmu. To jako znamená, že z toho teda sešlo? *7* *9* *13*
    • jo zelenou má, ale ještě chtěl udělat druhou sérii a pak se snad pustí do filmu
  • Zatraceně kůůl, nerdgasm se dostavil hned s příchodem Ermaka a Kenshiho. Legacy byl IMHO dost dobrý seriál, jako jasný některý díly byli spíš úsměvný, ale když dorazil Quan Chi hned mi to zlepšilo náladu. Plus jak už tu někdo píše díl se Sektorem a Cyraxem byl boží.
  • Tak co mě ohromě překvapilo že se tam oběvil "Johnny Rico".
    No to je fakt mazec. *4*
  • Johny Cage wins :).....
  • Ethy
    První série byla super :). Je teda fakt, že místama byly některý díly dost nudný, ale konkrétně ten díl se Cyraxem a Sektorem byl naprosto epickej (kdo neviděl tak aspoň na tenhle se podívat musí - http://www.youtube.com/watch?v=-OwDyWfjb48)... Při těhlech chvilkách mě neskutečně mrzí, že ten poslední MK nevyšel na pc :/. MK mi na pc dost chybí...
    • Já chci taky na PC, kupovat si kvůly tomu konzoly která za 3/4 roku už nebude nejnovější nemá cenu
  • x_ander
    Ne, že by Legacy bylo špatné, ale mrzí mě, že se Tancharoen odklonil od původního záměru, který předvedl v geniálním promu Mortal Kombat: Reborn ( http://www.youtube.com/watch?v=9r57d9hWACk ). Přece jen to "reálné" ztvárnění postav z Mortal Kombatu mělo dost koule a hlavně to bylo originální a jiné pojetí než onen klasický fantasy turnaj, který jsme absolvovali v desítce her, dvou filmech a dvou seriálech...
    • Odklonil se protože mu došlo, že Mortal Kombat je tak silně založen na fantasy a fikci, že by to nebyl o nic menší problém, jako "reálně" ztvárnit hvězdné války. Navíc má tak skvělý a propracovaný příběh a mytologii, že by ho byla škoda nevyužít.

      Je tam mnoho postav, které by se prostě musely překopat od podlahy a neměly by se svými předchůdci skoro nic společného.

      SubZero který neumí vykouzlit mráz nebo nebo Raiden jenž vyvolá blesky leda s pomocí elektrického paralyzéru prostě nejsou už tak zajímaví.

      Dělat nějaké vyjímky pro jedny postavy, zacímco kompletně překrucovat ostatní... asi si řekl že když už s MK začal, tak ho dokončí pořádně.
      • x_ander
        Tak nemuselo by to být vyloženě založené pouze na čisté realitě. Reptile jako lidožrout zmutovaný nemocí nebo Baraka jako šílený chirurg, který se sám "upravil" mi zkrátka přišlo zajímavější než Reptile fantasy ninja s hlavou hada a Baraka tupý ork. Po těch letech to byla originální změna. A klidně by mi do tohoto pojetí sedl Raiden tak, jak se ukázal v Legacy. Zkrátka trochu toho tajemna a nadpřirozena by tam klidně zůstat mohlo. Jen mě mrzí, že Legacy se opět přiklonilo k "cheesy" charakterům, které metají firebally. Jakkoliv mám celé univerzum MK rád. Ale to je o názoru to je jasné. Samozřejmě budu Legacy sledovat dál a věřím, že bude minimálně stejně dobré jako první série.
        • Na zaciatku dielu s Raidenom predsa napisal, ze takto si ON predstavuje MK univerzum, cize myslim, ze stale by radsej natacal stylom reborn, ale uz to je pod hlavickou WB, tak mu asi aj oni davaju nejake ultimata! A nezabudaj na novy MK film...stale dufam ze styl z MK:Reborn si nechava do filmu...
      • Scorpion by tam běhal se zapalovačem a hořlavým sprejem a na zápěstí by měl Jojo.
    • DarkShadow14
      určite by to bol zaujímavý uhol pohľadu na túto sériu, ale ťažko si predstaviť stvárnenie niektorých bojovníkov a ich kúziel, fatalít či animalít v reálnom prostredí, uznávam, že v Reborne sa to dosť podarilo, týkajúc Baraky a aj ďalších, možno sa toho časom dočkáme a ja budem len rád, ale zatiaľ stále vyše preferujem možnosť zasadenú do fantasy sveta, takže snáď to bude minimálne kvalitné ako prvá séria
      • x_ander
        To na tom bylo právě to zajímavé. Když dokázali stylově reálně uvést Baraku nebo Scorpiona, určitě by to šlo i u mnoha dalších (samozřejmě ne u všech). Což mě na tom přišlo strašně lákavé. O to víc mě zamrzelo, když v Legacy byl Baraka zase jen tupý ork.

        Legacy byla každopádně taky skvělá (zvlášť nekteré díly, jako např. Raiden), ale ten zahozený potenciál po Reborn mě jen tak mrzet nepřestane.
        • deridon
          ten Legacy mi přijde, že v někteřých ohledech byl realně pojatý stejně jako ten Rebirth, třeba ten Raiden byl sakra zajimavý, ale ten Baraka byl naopak strašnej.. nejlepší díl byl pro mě stejně asi se Sektorem a Cyraxem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit