Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fordzy

    Nedávno jsem koukal na Gamesplay Omikron: Nomad Soul a podle kolujicích teorií mám pocit, že Kojima dost opisoval od Omikronu. 

    Hlavní myšlenka, že se hráč fyzicky přenese do hlavní postavy v herním světě a že si údajně Sam nevzpomíná na svoji partnerku, protože hráč ovládá jeho tělo, je stejná jako v Omikronu. 

    Také mi to dost připomíná Ultimu 7. Tam se hráč doslova presunul od počítače do herního světa. 

    Neřekl bych že je to tak originální myšlenka, jak ji Kojima prezentuje. 

    • Fordzy

      Tohle je celkem dobrá teorie.

      https://www.reddit.com/r/DeathStranding/comments/9iqsvi/theory_about_players_the_genre_and_title_of_the/?utm_source=reddit-android

  • TheGGG

    super, budu jedině rád, když neprozradí vše v trailerech a klidně skryjí i některé herní mechaniky a prvky... je už takovým dobrým zvykem, že co PS exklusivitka to umělecké dílo a povznášející zážitek... osobně mám sice trochu výhrady k tomu, že už dlouho nevyšla nějaká silná exklusivní FPS ale jinak si nelze stěžovat... tato hra by mohla být dokonalost mezi dokonalostmi...

    • Jack1947

      Možná až PS5 když až za rok ...

      • TheGGG

        nope je to na PS4, potvrzeno

        • Jack1947

          PS5 lepší verze určitě 😛

          • TheGGG

            no a? Je tu i nějaká pointa jacku... nebo mě zaspamováváš jen tak ze srandy

            • Jack1947

              Příjde mi jako bys stále chtěl mít PS4 a na PS5 ani moc nemyslel copak, fnance váznou ? ( po letech ždímání kreditek obou rodičů, kupodivu došlo k nepředstavitelnému že došli penouze lol)

              Jo jenom tak tě popichuji hehe.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                ne neboj jacku, nejsem sice žádný pracháč, ale při platu 25 000,- čistýho si na konzoli za max 15 000,- přeci jen našetřím... kor když všechny mé výdaje cálují rodiče... každopádně sorry jako, tobě na charitu nic nepošlu

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Co na charitu ? já psal něco o charitě, no mají celkem vysok...průměrný až nadprůměrný plat ale na to jsem se taky neptal. Co když bude stát více tak holt počkáš no no stress.No hassle😉

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    25 000,- mám já ne rodiče... LoL a PS5 nebude stát víc jak 15 000,- sony nejsou sebevrazi.... a btw průměrný plat je přes 30 000,- trochu se informuj

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Tak nechci se bavit o tomhle, nicméně průměrný plat je tak kolem 20-25

                      30tisíc nemá tolik lidí. Proč by ne ale pravda i 18k y bylo trochu dost. Opravdu pracuješ již za 25k ? hmm to se mi moc nezdá ještě nedávno si byl údajně na Vysoké škole...

                      • TheGGG

                        Reakce na příspěvek:

                        jacku ty trubko... průměrný plat je přes 30 000,- a to je fakt který si můžeš snadno dohledat. Jestli svůj názor na to co je a co není průměrný plat zakládáš na tom, kolik lidí této částky dosáhne, pak by ses měl přestat starat o mojí VŠ a zopakovat si ZŠ a výpočet průměru... na VŠ už nejsem půl roku, dávno pracuji, titul mám, nemusíš se bát.

                        Každopádně jsem napsal blbost, sorry za mistifikaci, chtěl jsem uvést 25 000,- hrubýho, to tě asi dost zmátlo, vždy se pochopitelně mluví o hrubé mzdě... 25000,- čistýho už by bylo trochu moc. Každopádně ve veřejné sféře je průměrný hrubý plat 31 970,- takže tak.

                        • Jack1947

                          Reakce na příspěvek:

                          Nezmátlo ( ve skutečnosti je čistý zisk až dvojnásobný ;)

                          Pracuješ a co děláš brigáda (stěhování krabic ve skladě)není práce hehe. Jináč, dosáhne/nedosáhne a ten průměrný plat v české kotlině spíš spadá ještě o 10 tisíc méně. Nojo skoro až na minimální částku. Ne opravdu nemá každý druhý čech 25k je rád za 18k v nejhorším případě 20 - oficiálně možná 25 je ale kdo to má. Prostě blbost.

                          • TheGGG

                            Reakce na příspěvek:

                            jacku ty jsi trubka, průměrný hrubý plat je 31 000,-... zjisti si jak se počítá průměr... to vážně nemá nic společnýho s tím, co jsis přečetl na novinkách v diskuzi... já chodím do práce, ne na bridgádu, mám ti zde vysvětlovat jaký je v tom rozdíl, nebo si to dohledáš sám? Ovšem člověk by mohl říct, že i brigáda je práce, akorát jinak sepsaná smlouva... ale prvně dodělej ZŠ a nauč se psát a pak budeme řešit toto... a během studia jsem byl i na brigádách, ale to je něco trochu jiného, za práci ve skaldu se nemusíš stydět, pokud to bude to jediné co seženeš.

                            • Jack1947

                              Reakce na příspěvek:

                              CHodíš do práce a co děláš ? Nebo se za to stydíš... veřejně lol Na Novinky moc nechodím a jinak přestan se toliik urážet😉

                              • TheGGG

                                Reakce na příspěvek:

                                jacku, proč bych se tu proboha měl na diskuzi o hrách svěřovat o své práci... kor když ty tu nenapíšeš vůbec nic a navíc projevuješ neznalost základů matematiky... snažíš se trollovat, ale jen tu ze sebe děláš šaška a smajlíci to nezakryjí

                                • Jack1947

                                  Reakce na příspěvek:

                                  Jak jsem říkal přestan se urážet ? tak že se stydíš no konečně jsme se někam i dostali 😀 protože 25k je dost peněz ale radši se nebudem pitvat , když teda ta práce je tak ehm, potupná ? Každý někde začínal.

                                  • TheGGG

                                    Reakce na příspěvek:

                                    jacku jacku, já se neurážím, ale člověk který si sám dává liky a ještě k tomu ani nezná základy matematiky ten by se fakt neměl snažit o trolling... potupné je pouze to, že v oblasti kde pracuji je průměrná mzda přes 30 000,-, ale zase jsem tam  ani ne půl roku, takže si nemůžu vymýšlet... až doděláš ZŠ tak se můžeme zase začít bavit... do té doby pochop princip výpočtu průměru... nyní nám pověs ty čím se živíš... nebo se za to co děláš tak moc stydíš...?

                                    • Jack1947

                                      Reakce na příspěvek:

                                      Nenapsal si co děláš a ty taky teda paranoia s těmi lajky ? :D

                                      Rád urážíš dyselektiky/kalkuliky , navíc jsem napsal že oficiálně hezké ale realita trochu jinde třeba 45k už je nadprůměrný plat a na něj nedosáhne snad skoro nikdo/nikdy.

                                      Jak řikám spíše tlučhuba ale skutek utek tak ahoj.

                                      • TheGGG

                                        Reakce na příspěvek:

                                        jacku jacku jacku.... že si dáváš sám likey to ti tu už řekla spousta lidí, takže na tom něco bude. Já už toho o sobě řekl dost, čekám, jestli se na oplátku dozvím něco od tebe, ale zatím vidím jen to, že neumíš vypočítat ani průměr a nechápeš na jakým principu se počítá... a žádné disliky tady nejsou, toho sis snad mohl všimnout i ty. A btw, jaká pořád realita, průměrná mzda, je průměrná mzda, ta se vypočítala určitým způsobem a tak taky platí, průměrná mzda je cca 31 000,-, kolik na to dosáhne lidí je nepodstatné, ale prostě tato hodnota je reálně průměrnou mzdou... jestli na to 2/3 nedosáhnou, tak holt ta 1/3 má mzdy dost vysoké, aby to dohromady při výpočtu průměru dalo tuto hodnotu... nejen že blbě píšeš a špatně se vyjadřuješ jacku, ale ani neumíš počítat, takže ty to budeš mít v životě hodně těžké... upřímně tě lituji

                                        • Jack1947

                                          Reakce na příspěvek:

                                          Neumím ale to nic nemění na tom že v reálu to tak prostě není. No nic... ještě stále jsem ve škole.

                                          Už dej pokoj s těma lajkama vždyt je to trapné lol, klidně odfotím sckrýn jediné co si dám když se sejde dostatečný počet lsjků tak si jeden dám grátis :D máš tam ještě něco ty kovanej ekonome ! (že by si dělal někde v bance tím jak se tu oháníš výpočtama něco na tom ještě bude!)

                                          • TheGGG

                                            Reakce na příspěvek:

                                            ale v reálu to tak je jacku... průměr je průměr a ten se vypočítá jen jeden... to si myslíš že si nějaké číslo vymysleli nebo co? BTW: Na tuto diskuzi už kromě nás dvou nikdo nechodí a tobě pravidelně přiskočí lajk u každého komentu, takže ehm ehm...

                                            • Jack1947

                                              Reakce na příspěvek:

                                              Ale H0vno... ale možná rád nekonečná vlákna neklikáš mi ten lajk ty ? to je v pohodě, to že někoho máš rád z tebe gaje nedělá 😛

                                              • TheGGG

                                                Reakce na příspěvek:

                                                tebe nemá rád nikdo jacku, nedělej si naději....  a btw co ta matematika, už jsi to pochopil, nebo zase za pět?

                                                • Jack1947

                                                  Reakce na příspěvek:

                                                  Ok už končíme, jsem netušil že máš rád vlákna o ničem evidentně jsem se dost zmýlil.

                                                  • TheGGG

                                                    Reakce na příspěvek:

                                                    dobře, tak teď se běž učit tu matiku... až budeš mít za sebou ZŠ, tak se ozvi...

                                                    • Jack1947

                                                      Reakce na příspěvek:

                                                      Nepochopil nevadí ale tady máš plus at ti není smutno 🙂

                                                      • TheGGG

                                                        Reakce na příspěvek:

                                                        hahaha a je tu zase.... tady někdo sice už třikrát napsal svůj poslení koment, ale protože potřebuje mít poslední slovo, vždy se vrátí.... to se mě líbí. Psát a počítat sice neumí, ale alespoň je snaživí... tu základu dáš jacku

  • iSpirit

    jojo, to je úplně strašné, jak jedna jediná hra z milionů, která o sobě neprozradí úplně vše v prvním traileru, místo toho dává prostor i nějaké představivosti. Budeme to hejtit, budeme nadávat, to přece umíme ze všeho nejlépe. Za mě plus tohle mystično a pokrok oproti MGSV, kde Kojima v trailerech vykecal úplně vše.

  • i586

    Má už ta hra datum vydání?

    • omiklon

      Do Tokijských olympijských her, by to mělo být venku.

  • Jez3vec

    To ani nemusí psát, však ten je snad v každé hře

    • Derp_1337

      jn, přes 300postav nadabováno. On je takový druhý Hans Zimmer, taky se podílí téměř na každé druhé důležitější věci =)

      • Jez3vec

        Až na to, že Zimmer je hudební skladatel

        • JohnyTheZik

          Z toho prispevku derpa je celkem jasny, ze to je jen analogie, kde troy baker pro dabing postav je to samy, co hans zimmer pro tvorbu filmovy hudby. Musis umet cist - k tomu se vaze uz jen ta druha cast "taky se podili temer na kazde druhe dulezitejsi veci", nic o tom, ze by HZ nebyl skladatel.

  • Seraphim

    E3 představení mě zvedlo ze židle, ale trailer co trailer mně nějak nechává více a více chladným. :-/ 

    • Carnage666

      To mě trailer z E3 připadal jako velkej nudnej walking simulator.

      • Seraphim

        Mluvíme o tom stejném traileru ? https://www.youtube.com/watch?v=i2nuHEGhwiw

        • Carnage666

          Tak z tvýho komentu nešlo poznat že se jednalo o E3 2016. Ta ukázka působí dobře to jo, ale E3 2018 byla za mě právě slabá.

          • Fordzy

            Ale prd slabá. Kojima je známej pacifista a mírotvůrce a chtěl ukázat, že se dá udělat zajímavý trailer na áčkovou hru i bez jediného výstřelu. Že to dnešní generace hráčů nedokáže ocenit je smutné. 

  • residentevilfans

    Další nic neříkající trailer. Nějak začíná to tajemno kolem hry nudit a hype upadat. 

  • Kojima utržený ze řetězu, to bude zajímavé 

  • Jack1947

    Tohle bude asi boss a trochu to vypadá jak takový jiný Metal gear 5... no uvidíme podle mě prozradil celkem dost, oproti předchozímu kde se jen tápalo🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit