Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Máte v hlavním názvu chybu!!! dvakrát ,,o,,! ;)
  • informačná hodnota nulová, celé to pripomína skôr akúsi nočnú moru než zmysluplný herný svet.
    Pre porovnanie trailer na Death Stranding, ktorý podobne predstavuje akoby na jeden záber kulisy na ktorých sa príbeh hry odohráva, zvláda predstaviť niektoré hlavné postavy bez akéhokoľvek komentára tak, že určite v tejto chvíli už je kopec blogov zaoberajúcich sa domienkami a hypotézami týkajúcich sa príbehu a hry.
    Ale ak niekomu stačí cool vyzerajúce zábery, prečo nie...
  • Toho hipstera si mohli odpustit, ale jinak se velmi těším na každou novou hru od Dontnod.
  • Koho vysat a koho ne - zásadní dilema všech upírů a zlatokopek.
    • a homoklád *14*
  • bukrr
    Chtěl jsem pochválil za zmínění názvu písničky v článku, ale ona je na konci traileru. Žádná pochvala nebude.
  • A jak to vypadá s Kingdome? Nějak ticho že by to nešlo?
    • Vazne jsi napsal vypada s mekkym i ? Jacku podej baseballku...
      • Ta druhá věta taky za moc nestojí, když už jsme u té gramatiky *1*
        • češtinu si jdi opravovat do školy. tady je to hrách.
          • A pologramotnych hazecu spiny na KC ?
    • Vi, pane, chcete radši nedodělek s bugy jako od Ubisoftu nežli pořádně dodělanou hru?
      • Krescz
        pořádně ta hra dodělaná nebude, to není nikdy žádná lol, mají zpoždění, protože se po hlavě pustili do moc velkého sousta
  • Jack1947
    Trailer hezkej ale to je tak všechno tak snad to bude aspon obstojné... konečně upírská hra po hoooooooooodně dlouhé době. Snad to bude lepší než prvně prezentované videa...
    • bukrr
      Snad trochu doladili animace. V záběrech, na které jsem koukal, byly dost kostrbaté.
      • Jack1947
        Přesněě o tom sem mluvil už od začátku... netušil jsem jestli dělají nějaké přposranější DS nebo co *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit