Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Graficke orgije,to ano ale to je tak vse... stupidni rozdeleni podle levelu jak zbrani tak charakteru,tohle vymyslel jen uchyl...otravne lozeni po zamorenem meste s nahodnym potkanim nepratel nebo se donekonecna opakujici stupidni mise na ziskani expy a buhvi ceho jeste,kdy nahodou narazite na pojmenovane NPC a to vas killne na 2rany aniz byste ho tam cekali ?jak to ze ma o 8levelu vic jak ostatni NPC??? Lituju vyhozenych penez za takovy brak...tosi radsi zahraju Borderlands 2
  • Jak se salutuje,případně jinak zdraví v multiplayeru _
  • Chtěl bych se zeptat jestli je k této hře (na PS4) potřeba PSplus.
  • Chci se zeptat,může se tato hra hrát ve dvou na jedné konzoli?Děkuji moc
    • Prosím neví někdo jak se hází granát Xbox one nemůžu to zjistit dekuji
  • Ahoj, jen malý dotaz, hraju Division na XboxOne, ale občas se mi stane, že když hru vypnu, tak potom musím začít tam, kde jsem již mise splnil, prostě se to neuloží tam, kde jsem skutecne skončil.... Je tam teda nějaká možnost "save"? Diiiik
    • Idealne fast travel na nejaky safehouse by mal spravit save.
  • 8/10 ? skutečně věrohodná recenze, kolik vám platí za promo?
  • Může někdo poradit? Mám problém. Když se přihlásím do skupiny pro Temnou oblast, po průchodu bránou, ostatní členy skupiny "v reálu" nevidím. Ani když jsou přímo u mě.Vidím je pouze na mapě. Ve volném prostoru je vše ok.
    • to víš kámo to je ta velká COOP super hra, která třídí instance podle levelů hráčů :))
  • Jack1947
    27hodin 33minut a to jsem nedosáhl ani 30Lvlu, a na poslední misi jsem si přivolal nějaké ty jiné hráče a ten boss byl porobnáním s tím vším předtím teda slabota!

    Jinak supr a bavil jsem se, ted asi jen výlety do DZ- a počkat na UPDATE dubnovej *4*
  • Jack1947
    Tak hlavně aby se z toho nestal jen grind, což by mne nebavilo... mise mně celkem baví ale toho grindování je tam dost a dost...

    Víceméně po dohrání to asi bude jen na daily a občasné výlety do DZ. Potom se uvidí co dál. Třeba jak tam přibudou ty raidy bude zase co dělat.
    • je to jenom o grindu, není tam žádný gameplay
      • Jack1947
        Grind tam je nicméně nemusíš grindovat snad když nechceš, to by se dalo říct +- o 99% MMoček že jsou jen o grindu. (neřikám že nejsou).

        To by mne mrzelo kdyby z toho udělali zbytečný grindfest, to je věc co rád nemám nicméně... příběh a gameplay tam snad je.
  • Aristarch
    ... dobrá recenzia. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit