Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Death Stranding, to nejsou přímo záběry z enginu? Já jen že ty tesxtury jsou hnusný a rozmazaný a ty první cinematicy byli trochu jinej level.
  • Pokochat novými trailery? Jestli mě někdo vysvětlí co to Death Stranding mělo znamenat, tak má u mě obdiv.
    • Presne Death Stranding je uplna haluz, ale strasne me to bavi *14* kdyz se mrknes na net, zjistis co z tech tri traileru co uz vysly vytahli internetovi detektivove *3*

      Nemuzu se dockat dalsiho traileru nebo informaci :D
      • Pochybují že další informace přiblíží hru. Možná je to zajímavý, ale nic neříkající a celkově to vypadá, že jako hra to bude blbost. Samozřejmě odhad. Stejný odhad jako když někdo říká, že to bude epický jen protože kojima.
        • Takze tvuj argument je ze je to zajimavy ale o hre nic nerikajici, takze to vypada ze jako hra to bude blbost.... *1* *1* to je trosku blbost ne??
          • Trailer je o ničem a nic neříká, ale v podstatě má ukazovat to, jak asi hra bude vypadat, nebo by aspoň měl. Proto mi to přijde jako blbost.
            • Trailer teda rozhodne nemusi ukazovat jak hra bude vypadat, obzvlast pokud se jedna treba o pribehove trailery.

              Ale tvuj nazor ti samozrejme neberu, treba se z toho blbost vyklube. Na me to v tuhle chvili pusobi presne opacnym dojmem. *10*
        • Neni lepsi rict ze jako hra to nevypada nijak, kdyz nam z hratelnosti ukazali naprostou tuzku?
    • ucho
      co na tom nechápeš? vždyť to od minula krásně vysvětlili. teď už je celkem jasný, o čem to bude.
      • jamar28
        Já na tom nechápu vůbec nic. Vysvětlíš nám to?
      • Takže o neviditelných opicích v nefungující gravitaci nebo děcku v břiše zvracející šváby?
        • ucho
          to nejsou opice a nejsou to švábi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit