Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    GOAT SIMULATOR MMo?:

  • Jez3vec

    To je teda investice jak noha. Jedno studio udělalo hru, která by se bez vyhypování youtuberama vůbec neprosadila a druhé studio udělá průměrné závody s žádným zajímavým nápadem (ale pěkný model poškození nejde upřít).

    • Vojtzech

      Wreckfest jsem ještě nehrál, ale jejich předchozí hra (Flatout) mi teda nezajímavá a bez nápadu nepřišla. Dvojku paříme na LANkách doteď.

      • species

        taky hrajem dvojku do ted. Wreckfest je prijemny, nema to takovou atmosferu jako flat outy ale zase ta fyzika je nekde uplne jinde. Za me good.

        • Vojtzech

          K Wreckfestu jsem se ještě nedostal, protože z videí a recenzí mi přijde, že už to není tak střelený jako Flatout. Právě ta střelenost mě asi bavila nejvíc - katapultovat protivníky z auta, roztřískat celou mapu, skákat s autem po střechách, destrukcí si doplňovat nitro, o lidských kuželkách a šipkách nemluvě... :-D Na závodní hry si jinak moc nepotrpím, takže se bojím, že vážněji pojatý Wreckfest mě rychle omrzí.

        • Jez3vec

          Však proto píšu průměrná. Nic extra ale neurazí. Na flatouty (hlavně dvojku) doteď rád vzpomínám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit