Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těším se ale mám obavy aby z toho neudělaly akční hru protože o tom thief nikdy nebyl!nebo film ve stylu Max Payne 3
  • prvá hra u ktorej som sa skutočne bál, to bolo v tom sanatóriu .
  • ja zkoušel hrát demo trojky ale kradení mi prišlo jako herní náplň nudné, tak jsem si to zpestroval vrazdením
  • oktavius66
    No já starého THIEFA myslím ani nehrál. Teď toho lituji ! Protože já toho nového určitě aspoň vyzkouším. Zatím to vypadá lákavě. *3*
    • A kdybys nechtěl kupovat staré Thiefy, možná máš doma schovanej Doom 3 - je na něj super Thief mod :-)
      • Thief na Doom 3 engine,tak tohle si na 100% zahraju dík za tip !!! *3*
    • Horst_Fuchs
      Určitě zkus první dva díly, co se leveldesignu týče dodnes nemají konkurenci. Pro mě pořád nejlepší stealth hry, zatím jsem prostě nenašel nic co by se jim vyrovnalo.

      Trojka byla po všech stránkách slabší.
    • GOG, The dark project mě minul a když jsem si ho loni konečně pustil, úplně mě odzbrojil svojí hororovou atmosférou a promyšleností levelů. Úžasnej nářez, tady na grafice fakt nezáleží.
    • Kup si Score, tam máš alespoň trojku. ;)
  • prvy thief ktory ma nelaka ... holt nova doba
    • Mno, ja myslim ze je na takove zavery jeste trochu brzy nemyslite :)? Ja myslim, ze nova doba za to nemuze. Pokud jste hral minule dily, tak vite oc jde. Pokud se Vam predhozi dily nelibily, tak to Vas naprosto chapu :). Jestli se Vam naopak libily, tak netesit se na dalsiho Thiefa proste nejde ;).
      • podívej se, jak dopadl Hitman...
        • kubi-wan
          Ten mi náhodou přijde dobře zvládnutej. Sice už je to víc to, čemu se dnes řiká "stealth akce", než simulátor zabijáka... ale já se u něj náramně bavil i přesto, že jsem hodně velkej opěvovatel předchozích dílů.
      • podla vsetkych dostupnych informacii novy thief bude taky mackopes, skor nieco ako assassin creed fps, nie thief, preto sa netesim :)
        a na forach sa tyka :)
  • Hral jsem vsechny a hlas bych teda sto pero nepoznal..*8* Podle meho nesejde na tom kdo to dabuje ale jak hra dopadne jako celek. Nerad bych videl takovou legendu jako thief znicenou..Uvidiime..
  • THIEF: "Hlavniho hrdinu uz nebude dabovat Stephen Russell". Myslim si, ze toto je velka prevelika skoda. Je fajn ze se tipci z montrealske pobocky snazi jit si svou vlastni cestou, ale tohle rozhodnuti myslim ze je uplne vedle. Stephen Russell daboval hlavniho protagonistu naprosto skvele a kdo hral predchozi dily tak se mu urcite, stejne tak jako me, ten jeho naramne zlodejskej hlas zaryl do pameti ;). Stephen Russell jednoduse k Thiefovi patri a oddelit ho od hlavniho hrdiny je skoro stejne jako kdyby Maxe Payna uz nenamluvil James McCaffrey. Po vsech trech dilech uz bych si nedokazal predstavit nikoho kdo by namluvil Maxe Payna tak dobrym zpusobem jako James McCaffrey a stejne je to i u Thiefa. Je to vazne skoda. Nezbyva manici z Montrealu zaridi patricnou, minimalne stejne kvalitni, nahradu.
    • já hrál jenom The dark project, nepřišlo mi, že by Garett zrovně nějak moc mluvil a že by to bylo za potřebí.
      Já se podle obrázků bojim, že se v dnešní autoři bojí zakomponovat do hry skutečnou tmu, když už má být noc.
      • to je fakt...hlavne ne takovou tmu jako v Metro last light *16* ..metr od borca spadne druhej a nic a na me cumi z pulmetru a nevidi nic :-d...ale ja vidim vse...Kua to je asi tma jak v pytli
      • Samozrejme, nekomu to vadit nemusi, proti gustu zadny disputat jak se rika. Ja jsem si odjakziva ve hrach toho odnesl dost prave z te zvukove stranky hry a dabing se mi u vsech tri dilu libil a jsem zastancem toho nazoru, ze kdyz neco funguje a funguje to nadmiru dobre, tak neni potreba to menit. Jisteze se doba meni a clovek by mel jit s dobou stejne jako pocitacove hry. Pokud ale dabing neni zas tak dulezita stranka ve hre, tak proc maji autori potrebu ji menit? V kazdem pripade ale souhlasim i s vyse uvedenym komentarem, ze nejdulezitejsi je aby hra stala za to jako celek. Obrazky mohou byt i zphotoshopovane a moc nam toho neprozradi dokud neuvidime samotnou hru v pohybu. Snad to bude dustojne pokracovani, protoze Thief byla jedna z mych nejoblibenejsich her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit