Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLuto.petr
    Podobně jako 400 Days, je i tato minisérie zbytečnou výplní mezi sériemi.
  • petapf
    Jako velký fanoušek telltale games musím říct že i tato hra je naprosto úžasná, všechny tři epizody byly velice zábavné a moc mě bavily. :) 10/10
  • Jenom kvůli těm otravným flashbackům alespoň dva body dolů. S výjimkou Minecraftu je toto jejich zdaleka nejhorší série.
  • Jack1947
    Já nevím, dalo se čekat že to dopadne jak dopadlo navíc to bylo děsně krátký ( jern nějaká hodina) a ty halucinogenní pasáže taky nic moc sumasumárům za mně 6/10.

    V 3 řadě si prý opět zahrajeme za Klementýnku, takže kdo ji něměl rád minule, má to blbé
    *4*
    • slovo "zahrajeme" bych v tomhle pripade pouzival fact s rozvahou hele.
      • Jack1947
        Já vím já vím ale jsou i méně (interaktivní) hry takže tady se ještě jakž takž hraje *3*
  • filmovi kritici by taky mohli zacit recenzovat kazdej dil nejakyho serialu, byla by to vrcholna ukazka okecavani, protoze zmen pramalo a nesmi se vyzradit dej
    • Jack1947
      Vždyt oni na IGN třeba hodnotěj každou epizodu TWD a jiné.
  • Dobrá hra, veľmi dobre vystihuje psychológiu bezcitných tyranov. Až na zombie tématiku realistické a zábavné. Postavy sú realistické a hlavná hrdinka prekvapivo normálna. Po všetkých tých natvrdlých hororoch, kde postavám hrozí nevyhnutná skaza, a potom príde moralista tatjtrlík a začne všetkých upokojovať: „Všetko bude v poriadku“ … tak v tejto hre sa tomu dá vyhnúť a je možné si zachovať zdravý rozum. Výstižné, realistické, zábavné, tvrdé a nádherne zakončené. Kiež by takýchto príbehov bolo oveľa viac – tlieskam.
  • Ja si nemuzu pomoct, ale je pro me desne uspokojivy videt tyhle pseudohry horet
    • PanS
      Už i fanouškům těchto "her" začíná docházet, jak jednotvárný a neinovativní tento žánr je. To je rozhodně dobré znamení.
  • TheGGG
    a co na to Korál?
    • Carl Poppa brzy vydá nové album.
    • BoB.2
      A co na to Jan Tleskač?
      • TheGGG
        ty nechápeš vtip o Korálu že? To bys musel TWD sledovat v AJ a né s dabingem...
        • Sr_Lobo
          Sleduju v originánu a taky mi to nedošlo, možná kdyby Coral, ale takhle fakt nee.
          • TheGGG
            došlo ti to... jinak by jsi to sem nepsal...
            • Sr_Lobo
              Mě to došlo, až když si zdůraznil tu angličtinu, ale asi to víš holt líp než já *3*
  • Taletale se drží až příliš zásady "Pokud to funguje tak to neměň". Toto sice funguje párkrát, ale po x-té hře už je to celkem nuda tento formát a jelikož příběhem TT hry taky nebyly špička, tak se pak nedá divit, že jejich nejsou ničím jiným než nemastným průměrem.
    • aneb rychlý přerod z indie vývojáře do rigidní sázky na jistotu ve stylu velkých studií... jo, prachy sou sviňa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit