Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No po Life is strange vypadá všechno od TG jako blbost.
    • Tak co si budem povídat, první WalkingDead bylo překvapení roku - stejně jako nyní Life is Strange..
      Obě hry byly pro mě TOPky v ten moment, když jsem je hrál.
      Teď se ukáže jak natom jsou DONTNOD - u VAMPYRE.. tam se uvidí, jestli to studio má co nabídnout, nebo to bylo square enix, kdo je vedl. Holt uvidíme
    • Souhlas.
  • Mrzí mě, že s Telltale se stala taková ždímačka pro masy....
    První Walking Dead 10/10, Wolf Among Us 10/10.... a pak už to šlo dolu... druhá sezona Walking Dead ještě měla úroveň nějak 7/10... ale tohle se nedá hrát....nudný, bez nápadu. Na rychlo napsaný
    To nemluvě o tom Minecraftu...
    • Veskoslav
      Doporučuji Borderlands sérii:) Rozhodně lepší jak 2. série WD atd.
    • Nevim, jestli je to tim, že hry od Telltale šly kvalitativně dolů, nebo spíš tim, že jsou všechny na jedno brdo. Jenom se spíchne novej příběh a kulisy. A to je po čase prostě nuda. Zvlášť, když ze sebe sypou 3 nebo 4 série za rok.
    • ucho
      nedávno jsem projel TWD1 i TWD2 a kvalitativně mi to přišlo stejné. tohle prostě není adventura, jen takový interaktivní filmek.
    • CRYPT
      Souhlasim s tebou, prvni dva zminene kousky byly skutecne bombove. Druha serie TWD za mne byla ale taky tak 8/10 - nebyla to takova pecka jako prvni serie, ale porad mne moc bavila. No a nedavno jsem zahral vsech 6 dilu z The game of thrones a musim rici, ze to byla taky bomba. Ale toto mi prijde fakt uz jen jako zdimacka na $
      • Hry o Trůny jsem ještě nehrál, patří to k tomu lepšímu?
        • zhruba jako TWD2
          • Sr_Lobo
            A sakra tak to se mi ted do toho chce jeste min.
  • no druhá epizoda bola lepšia než tá prvá... ale stále to bolo "len ďalšia telltale hra" nič viac
  • Inquisitor
    Desetkrát nekonečný loading, dvacet minut hry. A to už se vyplatí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit