Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Logická plošinovka The Turing Test..." asi tam mate chybu.
  • tuřín test
  • Odulin
    Jeden večer jsem tomu dal šanci, protože puzzly mě celkem baví a Turingův Test je pro mě zajímavé téma. Nakonec jsem u toho zkysnul asi do 5.kapitoly. Není to vůbec špatné. Příběhu poskrovnu, ale táhlo mě to dál. Puzzly žádný přehnanosti, ale chvílemi jsem se až nezdravě dlouho seknul, než mě trklo řešení. Řekl bych, že jednu místnost jsem možná udělal jinak než tvůrci zamýšleli :) Kdybych nepřišel o savy, mám už dohráno.
  • Jack1947
    Zajímavá hra ale logický fps moc nemusím *4*
    • A koho to zajímá?
      • Jack1947
        Tebe!
  • No ze by mal Magrunner nejaku "monstrozni obtiznost" si naozaj nepamatam - ano na rozdiel od vacsiny dnesnych "logickych" hier tohto typu sa to nedohralo samo a bolo treba trochu aj premyslat, ale inak narocnost bola imho tak akurat...
  • "Ve chvíli, kdy vědecká posádka ztratí kontakt se základnou, je třeba vyřešit problém už jen s palubním počítačem. O něm přitom dlouho nebude možné jednoznačně prohlásit, zda je to dobrý sluha, či zlý pán."

    Rozmlátit tyčí a hotovo. Stroj dělá machra jak je chytrej ale na železnou tyč nevyzraje!
    • SKRATOVAT toho cajzla!
      • Raptora na něj :D
      • Jack1947
        Zkratovat *5*
        • Tilwaen
          Kam ten svět spěje, když i Jack musí jiným lidem opravovat pravopisné chyby?

          Jacku, ty jedeš!
          • Jack1947
            To mi povídej... s věkem zřejmně zraje i moudrost *3*
            • Tilwaen
              Tak na dokonalost si zřejmně ještě nějakou chvíli počkáme, ale malé krůčky se také počítají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit