Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gorobilypes

    Kdyby raději věnovali svou energii na SP bylo by to lepší

  • victor

    Asi nebudu jediný co online Elder Scrolls úspěšně ignoruje . Roční event a čtyři datadisky ....fíha . Děkuji pěkně dokonce Elder Scrolls mám asi někde v knihovně zdarma ale čert to vem , nikdo mi nebude diktovat , kdy mi změní svět pod rukama a pak žrout času má být konzistentní 

    • Svět se nemění vůbec. Je to hůř vypadající TES, který v pohodě zahraješ single.

    • Co myslíš změnou světa pod rukama? Svět se obvykle moc nemění, jen se semtam unlockne nová lokace atd...  

      Jinak roční eventy jsou docela cool, právě končí Season of Dragon a byla to výborná zábava :)

  • Hlavně jak zvěčnili tu Pravčickou bránu co? 

  • Ilusiveman

    Hm. Líbí se mi téma, ale nelíbí se mi  celkově TESO. 🤷‍♂️


    • Odolával jsem mu dlouho, ale musím říct že po Elsweyr datadisku už mi tam fakt nic nechybí a je to naprosto parádní :)  Většinu času to hraju jak kdyby to byla SP hra, a když mě příběh omrzí nebo chci oraz zajdu rychlý BG, PVP kampaň nebo jen pár dungeonů s guildou... 


      Ještě jsem neviděl MMO co takhle respektuje můj čas a nechává mě dělat přesně to co právě chci :)

      • Rejsek

        Tak to jsi asi nikdy neslyšel o Guild Wars 2...

      • Tak v mmo si ty určuješ, co chceš dělat. Nechápu ty řeči o nutnosti hrát atd. Mmo není kompetetivní profi hraní.

      • twicer

        jen kdyby to nebylo tak škaredý :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit