Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • patrik-hajda
    Hm. Tak to jsem se nechal pořádně napálit😠. Omlouvám se a děkuji za upozornění, v článku je to opravené. Tomu tedy říkám design stránek... A moc jsem se nad tím nepozastavoval kvůli Skyrimu, který cpou i tam, kde ho fakt nikdo nehledá (viz podpora hlasového ovládání se zařízením Alexa). To už mi ta stará generace konzolí přijde smysluplnější 😀.
  • omiklon

    edit: reakce na Patrika


    ehm.. jestli má být důkaz ten šedý pruh, tak jsem si rozklik stařičký Daggerfall a nestačím se divit, Bethesda to dojí pořádně, protože taky "vyšel" na všechno. 😱 Běžím do obchodu pro PS4! 😉


  • flash789
    Ps3 a x360 ? Eh. Tezko.
    • Jack1947
      Proč ne vypadá to grafikou občas i na PS2, o hratelnosti ani nemluvě tohle je mobilní hra jako řemen🙂
      • Johnny
        <div>Grafikou to spis pripomina první hry na x360 a i za nějaky novejsi by se to nemuselo stydet</div><div>
        </div>
        • Jack1947
          Spíš první Xbox hry😉
          • Johnny
            Tak to si nemyslim. Ukaž mi hru na xbox ktera vypadala takhle dobře. Ani graficky tehdy luxusní BLACK vypadal oproti tomuto hnusně.
            • Jack1947
              Myslel jsem  chvílema, grafika navíc není všechno a Black bylo na PS2 jedna z nejhezčích her i když byla no eh... černá on asi to dost kazí ten mobilní interface. 
    • patrik-hajda
      Také jsem byl překvapený. Ale když na oficiální stránce zascrolluješ až dolů, najdeš tam důkaz 😉.


      https://elderscrolls.bethesda.net/en/bladesq

      • flash789
        Tak to je samo nesmysl, ten sedej prouzek jen zobrazuje platformy kde vsude Bethesda vydavala hry. Je to trosku matouci, ale staci si dat treba Oblivion a bude ti jasne ze treba na Switch nevysel:)


        Obecne, je nesmysl aby Bethesda podporovala PS3 a X360 jeste. Konzole co se uz nevyrabi, nikdo na ne hry nedela a proste skoncily. 

        • Jack1947
          To nemusí být úplně pravda - někdo by to mohl podporovat ale je to silně nepravděpodobné.
          • flash789
            Jacku. zadna vetsi, stredni firma ty stary konzole uz nepodporuje. Sony ani MS je nevyrabi a poskytuje jim jen minoritni podporu. Kdokoliv, treba ty, kdybys chtel vydat hru na PS3 nebo x360 tak musis na Sony nebo MS a oni ti ji musi schvalit. Coz neudelaji protoze proste se zim uz nezabyvaji, stalo by je to penize. Jedine co se muze stat ze je nejaka hra velmi dlouho uz ve vyvoji a byla od nich schvalena jeste v dobe kdy ty konzole byli aktualni.
            • Jack1947
              Vidíš je to možné... a ne že ne! 😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit