Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Mě to bavilo, supr hra prostě to dobré co bylo na Divizi  ale vylepšené a proč ne ? Takhle nějak jsem si to předtavoval a END game je super to byla jedna z mála věcí co v původní hře chyběla.

    Dark zone doznala hodně vylepšení... hlavně prostředí.

    FREE DLC

    By tak nějak mohli pomoci s komunitou, aby se udržela více při sobě. Takže to si pořídím, později na 100%.

    Hlavně je neskutečné optimilizace jelo to dost dobře na High.

  • Za mě jasný poselství, kdo si počká ten se dočká. Obsahově bohatší produkt za polovinu ceny. Po zkušenosti s jedničkou není kam spěchat. Vážně mě už neláká prolézat každý kumbál na košťata abych tam našel o fous lepší gear ale na 70-100 hod. zábavy by to pak dát mohlo.

  • Rejsek

    Mě už to grindění kvůli obsahu nic neříká, mám to za sebou. Ale až mi dcera trochu poroste a začne pařit gamesy a bude chtít prachy na nové skiny, řeknu jí: ,, ne ne holčičko, jen si to hezky vlastnoručně vygrinduj, klidně s krvavejma vočima denně do půlnoci, když to tak chceš, tak jako kdysi tatínek". Já jí dám, cpát dodatečně prachy do her. Nová doba, stará škola.😀

    • Jack1947

      SOuhlas, navíc stejně jako Division 2 to bude zase rng, zbraně s o trochu lepšími staty, které se nevyužijou skoro ani v PVP.

  • Vytahuju šrajtofli !!!! 😂

  • species

    Tak to z clanku snad vypada ze jim snad mame i tleskat za moznost ucastnit se gamblingu o jinou barvu na zbran.

    Pamatuju doby kdy se skiny odemykaly hranim.

    Edit- sak je to monetizovany az do zadele. Premium pass na free updaty na bare bone prazdnou hru, loot boxy s duplikatama, kdo plati ma vse driv, specialni krabice za prachy a to se dneska povazuje za "stedrost"?

    • Jack1947

      DLC ale bude zdarma ne nebo aspon část obsahu...

      • species

        Jj vydaj minimum viable product a zbytek hry vydaj jako zdarma dlc. A pisalci jim za to tleskaji.

        Ta sama pohadka jako destiny a anthem.

        • Jack1947

          Anthem ale má mít zdarma aani se nedivím hrozné fiasko! Destiny je takové polo zdarma. Forsaken bych pořídil ten pvp(e) mod docela bavil v trialu.

          Víceméně ano ale já už a ty bys taky neměl žít v minulosti to co bylo zdarma tehdy už zdarma není posledních 12 let nebo kolik.

          • vidim velky spatny

            • Jack1947

              Co?

              • Reakce na příspěvek:

                vajco

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  To snad ani nestojí už za reakci 😬

                  • Reakce na příspěvek:

                    to nestoji celej tenhle clanek od samyho zacatku 😉 nenech si narusovat vdecnost "zdarma obsahu" do prazdne stereotypni kopirky, nebo spise DLC s novym mestem pro tuto skveou, obsahem naslapanou hru. Preji stovky hodin skvele stereotypni prazdne grindovacky.

                    • Jack1947

                      Reakce na příspěvek:

                      Přesto si tady co😬😯

                      • Reakce na příspěvek:

                        Jsem, čistě ze škodolibých a zvědavých důvodů. nikdy mě nepřestane zajímat kam až plivání do obličeje od vydavatelů zajde a na druhé straně kam až sahá hloupost ovcí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit