Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyborna roguelike hra na skore, ktera troufam si tvrdit nema obdoby. Recenzent to dle meho nazoru jen neumi poradne hrat. Soubojovy system oznacil uz nevim jak, ale je naprosto originalni! Hody kostkami vsech postav + pripadne dynamit + extra bullets a nemate v soubojich velky problem. Skvela hra s odemykanim dalsich postav a mnozstvim RPG prvku, ja bych dal 9/10, ani o bod min.
  • Mám v tom utopenejch 40 hodin a teď už čekám jen na slíbené DLC nebo jak nazvat další obsah co chtějí přidat. Za mě super, grafika mi sedne, generování příběhu taky, akorát to není nekonečný no, časem je to repetetivní.
  • Krása.
  • To je pro telefony z roku 2005, jako K750?
  • TheLordoftheNonsense
    Možná jsem měl velká očekávání, ale přijde mi to nedotažený a očesaný...
  • Lupulin
    Těšil sem se na tuhle hru, moc sem na ni těšil.....bohužel těšení bylo zábavnější než samotné hraní.....očekával sem že to bude stejně dobrý jako naprosto famozní Renowned Explorers: International Society, bohužel to stojí za starou belu....
  • Raději na tohle téma Expeditions: Conquistador

    Oproti verzi po vydání opatchovaná a navíc to vypadá. Tohle je otřesné a ty postavy bych v malování také namaloval a to je co říci. Navíc má hra pěkný soundtrack.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit