Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Betu jsem hrál, Jízdní model se IMO od jedničky skoro nezměnil. Jestli je to dobře nebo ne si rozhodněte sami. Mapa mi přijde podobně jako v prvním dílu nekonzistetní. Některé scenérie jsou úžasné. Z blízka všechno vypadá podivně "ploše" nebo jak to popsat. Například pohled na železniční přejezdy je vtipný. Co mě osobně zklamalo byly zvuky motorů. I MX-5 zní jako byla poháněná V6 už v základu a při polechtání brzdy se z výfuků ozývá zvuk jako při výstřelu z houfnice. Uvidíme, co předvede plná verze, ale zatím si myslím, že za plnou cenu to nevezmu.
  • Hrál jsem betu a za mě na arkádu výborný. Jen bych se chtěl zeptat, jak tam funguje multiplayer? Sem tam jsem potkal nějakého hráče, když jsem projížděl USA, ale bude se dát hrát klasickej závod třeba proti dalším 10 lidem? Díky.
  • Lukass
    Hrozna blbost, navic ta plastova grafika
  • Ta fyzika a jízdní model, tak to opravdu ne *15*
  • Ide auto a zrazu lietadlo :D Za toto ludia aj platia?
    • proč ne, kdyby nemeli všechny tri dopravní prostredky stejný jízdní model (nejspíš stejnej jako kun v Assassins creed a lode v black flag)
    • Ne vole, u her totiž vše odpovídá realitě. Zástupy emzáků co postřílíš nebo japonský chapadelnice, nad kterejma slintáš taky existujou :D Klaune *14*
  • Dotaz na Adama: Myslíš si, že je hra natolik dobrá, že obhájí plnou cenu? Osobně jsem pořád na vážkách, protože předpokládám, že na E3 MS konferenci bude ukázaná nová Forza Horizon a pokud se mám klanět k nákupu open world arkádového ježdění, raději bych sáhnul po Forze Horizon.
    • Overwatch
      Ahoj, to samozřejmě nemůžu posoudit, když jsem plnou hru ještě nehrál :). Beta mě na plnou hru docela nalákala a vypadá to, že obsahu tam bude dost. Ale na nějaké soudy jestli je hra "natolik dobrá, že obhájí plnou cenu" je potřeba počkat na příští měsíc, až to všichni pořádně zahrajeme.
      • Díky za odpověď.
  • Já bych chtel mín arkádový jízdní model. Co je vlastne špatne na tom když se auto chová aspon trochu jako auto? Nebo co je špatne na tom když se vám auto po velkém nárazu porouchá? Podle manažeru Ubisoftu a EA by taková hra byla príliš obtížná a hrálo by to mín lidí, nebo by se toho neprodalo tolik?*8* Z tohoto prístupu jsem hodne rozčarován i znechucen. Když totiž pomineme simulace na okruzích, moc kvalitních arkád tu není a všechny se ridi heslem, ktere homola zmínil v článku: „Kašlete na všechno a pojďte si prostě jen tak blbnout“.
  • Kravicka
    Kdo pak bude hrat plnou hru, tak si me pridejte at tam mam nejake casy na prekonani :)
    https://club.ubisoft.com/cs-CZ/profile/Kravickas
    http://steamcommunity.com/profiles/76561197988962147/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit