Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super hra ktora bezi v linuxe cez steam. Uplny ideal k tomu je gamepad len sa opriet do kresla a clovek ani nevie ako miznu cele hodiny casu :) Je uzasne ako dokazali zvladnut to aby vas smrt motivovala k dalsiemu RUNu hry. To mi trochu chybalo pri FTL.
  • Jack1947
    Pixel4rt 4(ne)ver. *5*
  • Nejvetsi herni udalost minuleho roku a jedna z nejvetsich indie veci od vydani prvniho dilu uz konecne dorazila i do ceska? Asi pasovana pres hranice na dysketach ze to tak dlouho trvalo. Tady sou na to stejne vsichni moc zaostaly.
  • Ja bych tomu taky dal 8/10
    a ty nehodnoceny deskovce o zaklinacovi bych taky dal 8/10

    Tak :P
  • kubi-wan
    Nic proti pixlům nemám, ale proč, když má původní hra normální, kreslenou grafiku, je tahle nová verze pixelovatá? Nechápu, podle mě je to krok zpátky...
    Nejde o hejt, jen mi to vrtá hlavou.
    • Edmund uz u prvniho dilu chtel pixelartovou grafiku. Jenze udelali prototyp ve flashi, a jak zjistili ze toho maji dost udelano tak v tom zustali.
    • Protoze puvodni hra bezela ve Flashi, kazdy mel problemy s fps dropem a celkove ty reakcni doby byly pomale.
    • Protoze autorska vize. Whatever znamena normalni, puvodni hra, postavena na flashy, ma typickou newground flashovskou grafiku ktera je povazovana za to nejlacinejsi.
      Kdyz sem vedel ze to tak bude vypadat, jeste na ty hranate pixelartove sprity jemne nasviceni, byl sem z toho cely rudy i nejaky hejt sem provedl. Ale po chvilce hrani to vsechno zacalo davat smysl a kdyz se ted vratim k prvnimu dilu tak pusoby stare a odpudive. Edmund vi co dela.
      • Prosím tě, jsi Čech. Nezačínej větu slovem "whatever", vypadáš jako blbec.
        • Podle té gramatiky bych si nebyl tím, že je Čech, úplně jistý. :)
    • neboj ...jedna položka v nastavení ti s tvým problémem pomůže
      • To jenom rozmazava tu grafiku trochu ale porad to neni jak v puvodni hre.
        • ja si na to po 1 dnu zvykl a líbilo se mi to víc jak originál (s tím nastavením)...myslím že za cenu odstranění fps dropů které jsem měl v originále to stojí :)
  • Nehledě na kvalitu samotné hry, tak ten trailer mi přijde jako jeden z neblbějších vůbec
  • Whoossain
    Nebudu zapírat, trailer mě řádně vyděsil...
  • Hnisavec
    no neviem, mal som to zadarmo na PS+. dal som tomu 3x šancu a prišlo mi to ako úplná nudná generická stupidita založená čisto na náhode generátoru.
    • jj, neni nad linearitu ala order, to muze hrat i prvok
  • isak je nejlepsi *14*
  • Jedna z nejlepších her na dlouhé zimní/jarní/letní a i podzimní večery. Neuvěřitelně zábavný počin, je zde tuna věci a kombinací jak hrát a vesměs každá NEW GAME je jiná. Ideální na takovéto odpočinkové hodinové hraní mezi prací.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit