Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alladjex
    Nechci zabíhat do diskuze ohledně toho, co je a co není lepší. Jen jsem chtěl zmínit, že vedle otevřených a uzavřených sluchátek existují také polootevřená sluchátka. Vůbec sem to netušil, dokud sem si je nezkusil u kamaráda, co má studio a dělá hudbu. Nikdy jsem v diskuzích tuhle možnost nezaznamenat. Tak to třeba pro někoho může být přínosná informace.

    Já jsem si konkrétně pořídil na práci AKG K701. Skluchátka sedí na uších jako uzavřená, jsou veliká a netlačí na uši. Nicméně zvuk z venku je přes ně částečně slyšet a stejně tak zvuk ze sluchátek částečně vychází ven. Na celodenní práci a následné večerní hraní je to výborné, pokud máte problém s uzavřenými sluchátky a tlakem v uších po nějaké té hoďce.

    Nicméně večer kvůli zvuku, které slyší i okolí musím mít hlasitost staženou. Zmíněná AKGčka jsou studiová sluchátka spíš na práci. Nemyslel jsem tím, že bych je doporučoval na hraní. (Nicméně já je mimo práce používám i na hraní a super. ;)
    • Coffin.Corner
      Dosti opomíjeným problémem u circumaurálních sluchátek je (ne)savost náušníků při dlouhým používání, obzvláště v létě. Paradoxně čím dražší modely a luxusnější materiály, tím horší to je. Mám docela slušný monitory audio-technika, ale v horku se v nich nedá dýl hrát a tak vymýšlím nějaký návleky co používají piloti aerolinek *1*
  • A co Superlux. Je to dobrá značka?
    • V low-endu jedny z top. Pamatuju, ze kdyz se to v CR zacalo prodavat, v podstate kazdy model byl naprosta kopie znamych modelu studiovych sluchatek. Treba Beyerdynamic DT 770 hojne vyuzivany ve studiich i dnes, stoji 4-6k a Superlux prodaval kopii za cca 800,-. Kvalitou zvukoveho vystupu to bylo hodne blizko a v te dobe podobna kvalita za 800,- proste jinde nebyla.
    • Superlux je super značka...mám od nich už několik let HD661 za tu cenu to byli jedny znej sluchátek..
  • homeles8
    https://im9.cz/iR/importprodukt-orig/326/32623b0c79da727fcfeab30fd7e57d52.jpg

    už asi 2 roky je mám, samozřejmě kvůli hudbě z gramofonu, ale koupil jsem zvukovou kartu a připojil k PC. Teď v kombinaci s mým PC a monitorem mám úplně parádní hraní *14*
  • ja uz mam roky meeelectronics bezdrotovky.dovra vydrz 22 hodin a aj zvuk slusny.dizajn je tiez fajn nic velek a tazke na hlave tak odporucam.MEE audio Matrix2
  • nechápu proč sluchátka. není lepší mít reproduktory?
    • Sluchátka jsou lidová volba. Ne každý si muže dovolit kvalitní audio. navíc hodne lidí bydlí "sociálne" (rozumnej tlačí se 9 lidí v jednom pokoji) takže nechtejí rušit ostatní + mužou být nedoslýchaví. Mít bedny je lepší taky kvuli bezpečnosti abys slišel co se deje v okolý
      • Tebe to sociální bydlení čeká taky, až se s tímhle vzděláním odstěhuješ od rodičů.
  • To já si nedávno koupil Sennheiser GSP 300. *5*
    • ja mam PXC 550 a jsou taky celkem fajn i kdyz NC by mohlo byt o trosku lepsi, ale pro hrani her jsou fakt celkem fajn volba.
      • Pokud se dobře dívám, tak stojí 10.000,- ne? To už jde trochu mimo mě. *1*
    • KrPa
      dobra znacka, taky ji mam
      • Jj, byly mi doporučeny před pár měsíci, kdy stály 2500,- a já chtěl nějaký do 2000... teď jak byly akce, daly se koupit za 1590,-, tak jsem do nich už šel. Vybíral jsem několik hodin a myslím, že lepší za tu cenu nekoupím. Hlavně jsou pohodlný, což je pro mě hned po určitém cenovém rozsahu, to nejdůležitější... nosím k PC brýle a i když mám sluchátka, tak je vůbec necítím.
  • zaty
    Na kvalitní sluchátka si dost potrpím, můj arzenál zahrnuje několik highend sluchátek. Otestoval jsem hodně herních headsetů a zatím jediné, které snesou přísná měřítka i na poslech hudby jsou Hyperx Cloud (úplně první verze) a Superlux HMC 681 EVO. Navíc jsou oba za celkem sranda cenu a lze je tedy doporučit i těm, kdo nechce utrácet za naleštěný prd z produkce "herních" značek a chtějí univerzální sluchátka na hry i hudbu.
  • hezký, ale já preferuji něco co má FF a 7.1.. to stereo je tak nějak dneska jen pro progamery ;)
    • lepsi kvalitni stereo nez 7.1 na papire
      • Jack1947
        Tak to musí mít basy( aspon center) jinak přes to nejede vlak.
        • Tvl kluku, neco si o tom precti, potom si zajdi nekam do hifi obchodu poslechnout poradnej zvuk a pak tady neco vypravej.
          • Jack1947
            No jasně můžeš si za minimálně 10 klacků pořídit pro audiofily . když na to máš proč ne *3* LV by ti to určitě doporučil... já nemusím nic poslouchat mě stačí to co mám *4*
            • Jack1947
              Sluchátka se kvalitně dali sehnat stera i za 500+- dostačující ( bavíme se o sluchátkách ne?) nooo, a dneska už potřebuješ aspon 2litry aby sis pořídíl pořádné. Většina gaming má mikrofon což jiné zas ne,

              Kdybych se bavil o repru tak pokud máš prostor/možnosti můžeš si koupit jeden subák za 15min až třeba 40hardů ale to je trochu moc. Navíc potřebuješ aspon ty 2 repráky abys měl vůbec zvuk.
            • Tak to samozrejme muzu, ale o tom ta debata neni. Je to o tom, ze urcitou castku (zvlast v low-endu) je lepsi investovat do poradnych dvou stereo repraku, nez utracet za mene kvalitni surround sestavy, o subwooferech ani nemluvim. Radsi budu mit citelny bas, byt bez tech nejnizsich frekvenci, nez 1 mega 1000W subwoofer a 5 pidi repraku z radia, ktery cely zvuk akorat zmrvi (byt s tim, ze tam ty nejnizsi frekvence jsou, i kdyz to pak preduni vsechno ostatni).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit