Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fajn. Alespon budou dalsi trate pro konverze do rFactoru. *1*
  • Já se spíš bojim toho, že timhle to TDU pošle do kytek. Vypadá to, že se bude závodit jen na uzavřených okruzích, MP pro 8 hráčů je taky celkem málo a vzhledem k tomu, že to bude nejspíš arkáda, tak to dle mě nebude mít co nabídnout, krom krásně zpracovaných interiérů a a modelů aut. Okruhových závodů je nepřeberné množství a i Ferrari aut v nich je dost a přitom jsou to i třeba dobré simulace. Myslim si, že timhle si oproti TDU 2 dost pohorší. Uvidim, jestli i do tohoto dílu investuju peníze, snad vydají aspoň demo, protože beta TDU2 mě donutila hru koupit hned po vydání :)
  • proste licencovane Ferrari DLC pro Sli Mad Stu engine na kterem bezi shift1/2 a c.a.r.s.

    jinak poenta je samozrejme, ze tyhle vysperkovane modely jsou lehce prenesitelne do dalsich simulatoru :u
  • Divotvurce
    Snad tam těch historických aut bude dost. Moderní Ferrari nemusim, ale ty staré zbožňuju.
    • Nebo jdi prostě do prd.le...
    • http://www.virtualr.net/historic-gt-touring-car-1-9-released
    • tak si kup GT Legends / rFactor, kvalitnich modu je nepreberne mnozstvi...
  • jindra.veliky
    It looks very well *15*
    • Máš ode mě mínusko, deb.le.
  • zase vyráběj klasiku...to je trapný, radši měli pořádně propracovat Test Drive Unlimited, myslim, že měl o dost větší potenciál...
    • Ta hra nebyla původně vyvinuta pro sérii Test Drive. To ji jien Atari se rozhodlo nalepit do série. Nicméně Test Drive je série velice různorodá a Unlimited je de-facto odbočka.
  • Už nikdy si nekoupím žádnou hru s názvem Test Drive !!! Zaplatil jsem vývojářům z EDEN Games cca 1500,- za nefunkční, neodladěnou a hlavně totálně nesmyslnou ARKÁDU s názvem Test Drive Unlimited 2 na XBOX 360. Naslibujou hory-doly a pak hru vydaj a otočej se k hráčům zády a dělaj mrtvé brouky. Snad Slightly Mad pozvednou jejich reputaci, každopádně NFS Shift 2 nebyl taky zrovna nějakej zázrak. Dneska mají smysl pouze dvě hry, Forza Motorsport 4 a GranTurismo 5.
    • Shift 2 byl skvělý, ale pouze na PC. Na Xbox360 si můžete vybrat FM4 anebo starší, ale realističtější RacePro. Na PS3 máte de-facto jen jednu možnost - GT5 (patch 2.02 měnil chování pneumatik). Project Ferrari není Test Drive. To jen distributor se ho snaží pod touto značkou prodávat.
    • tak pokud berem takovy ty komerčněji známé tituly, tak si troufám říci, že na PC je pro mě nejlepší volbou GRiD a doufám, že co nevidět tu bude druhý díl :)
    • Test drive seria bola vzdy arkada, tak neviem, co tu picujes jak chora vrana..Ziadne hory doly neslubovali, a mal si moznost hrat betu, takze tvoja chyba, ze si blb, a i napriek tomu si to kupil..Ja mam tu hru xboxe za 9 libier z UK a nemam ziadny problem, hral som betu, nepacil sa mi jazdny model a povedali jasne, ze ho ani menit nebudu...Tak som tu hru nekupoval pri vydani, ale az vo vypredaji...Problem? Najprv nabuduce pouzi mozog.
      • Mechwarrior_bw
        TDU1 bola arkáda aj simulátor v jednom, resp. niečo medzi ... TDU2 je už arkáda toho najtvrdšieho kalibru. Ale inak súhlas ( i keď dalo sa to napísať trochu miernejšie ), tieto hry si treba dobre odskúšať, hlavne ak sa bavíme o TDU, keďže sa jedná o investíciu na dlhšiu dobu a nie rýchlovku ktorú človek prebehne za 5 hodín.
  • montatatana
    Ferrari nemam rad, ale diky retro koutku to vypada hodne zajimave :)
  • Doufám že to bude něco na způsob Need for Speed Porsche Unleashed
    • blahorodie
      nebude, skoda. Aj ja za takou hrou cakam roky, a chuj z toho *10*
    • s tim bych moc nepočítal...marně čekám na něco podobnýho NfS Porsche :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit