Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ideální pro mě je, když myš držím tak, že palec a malíček mi klouže spolu s myší po podložce :) Měl jsem starší verzi Gladius a vcelku mi vyhovovala.
  • Proc musi veci pro hrace svitit a blikat jak velkej retizkac na kolotocich
    • Hanzales
      Herni equipment může a nemusí být s "blikátkama" a i ty se dají vypnout, nebo snížit intenzitu na minimum a mít podsvícené klávesy a myš tak, aby to člověk po tmě akorát viděl. Jsou tam ze stejného důvodu, jako když se prodává od černých hranatých krabic bez prosklené bočnice až po kulaté case, průhledné celé. Aby si člověk mohl vybrat. :) Takový monitor i s tmavou scénou to všechno stejně přesvítí tak 15x.
  • "na MMO hry najdete vhodnější kandidáty"

    Je to sice trochu OT, ale mohl by někdo poradit, jaké myši jsou dobré pro MMO?
    • MickeyMutant
      To jsou takový ty modely, co maj na boku ovládací panel z Boeingu 747. Asus je taky prodává, tak se to v příštím článku dozvíš do detailu.
  • Hanzales
    Možná akorát ty vyměnitelné mikrospínače docela dobré. Mně myš vydržela vždy tak kolem 5ti let a první co odešlo tak "tlačítko" :) A pájet tu mrchu třípinovou bez odsávačky cínu je utrpení. Toho by se mohli chytit všichni výrobci :)
  • Jak sem uz rek Games jde do kopru coz je mi lito (problem je v Tiscali) .. nove vedeni se mi vubec nezamlouva a tyhle kroky tomu jen napovidaj.. Otravna vyskakujici reklama porad.. jeste sem nenasadil AddBlock.. ale ani to prej nepomaha..
    • Nepomáhá *13* *11*
      • Jack1947
        Protože si to neumíme hodit do blacklistu *7*
  • PreidaQ
    Můžu se zeptat - co, že tak často a rádi recenzujete věci od Asusu? Dříve tu bývalo časté, mít obdobné články označené jako inzerce..
  • MickeyMutant
    V celém "testu" není jediné negativum. Kdyby to nebyla myš, ale hra, tak tu má desítku jistou. Převyprávěné ze stránek výrobce a doplněné několika komplimenty. Dokonce i ten "unboxing" obrázek je zkopírovaný odjinud.

    Dejte s tím pokoj, tohle snad nemáte zapotřebí.
    • Tak já ti jedno hned řeknu, stejně jako 99% dalších myší na trhu i tato je naprosto nevhodná na větší ruce, pokud je člověk zvyklý mít ruku položenou celou plochou na myši. Tohle už zvládá jen Logitech, ostatní vyrábí myši velikostně tak pro Vietnamce.
      • Jack1947
        To je jak říct o ženské abys jí měl kde za co uchopit *1*

        No nevím ale zase úplně malá myš je taky o ničem taková nějaká střední velikost no.
      • Přesně, takto jsem povracel plno myší, protože jsem chtěl po téměř 15.letech změnu od Logitechu. Navíc, když mi přestali vyrábět řadu MX, tedy MX518 mi vydržela 7 let, pak začalo zvučit kolečko. Naštěstí jsem našel dost podobného nástupce v modelu G400S, opět logitech, protože ostatní myši jsou snad pro děcka nebo pidi lidi s pidi rukama. Sehnat dneska velkou tlustou myš pro pořádny chlapy, aby si ji za chvíli člověk musel tisknout..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit