Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra je moja srdcovka vdaka atmosfere a noci...
    Uz sa mi nepaci ze je to otvorene a nie v meste..a hlavne chcem campaing a take misie random eventy ktore najdete v meste...ako napr s tou budovou kde su deti a muz zavrel manzelku dole...to bolo intenzivne...
    A podobne veci, nemocnicu , cintorin, to by bolo...a riesit rozne problemy a pribehy ludia co urobili a tak.. :)
    A nie nejake mambo Džambo spiritualne a bla bla..ako keby FARCRY 4
  • Jack1947
    Snad to bude lépe zooptimilizované méně zabugované a více interaktivní... a aby byla zábava rozjíždět zombíky buginou... ne trauma z nedodělanosti. *3*
  • Já bych radši aby se znovu pustili do práce na tom hellraidu.
  • hra zreje ako vino, povodne dostala v recenzii 6, teraz by to mozno bolo uz aj na viac, mozno aj 7. len skoda ze je to len o plytkom zabijani, hodil by sa tam nejaky survival
  • Asi uz nevidim ale kde je napisane o co sa vlastne rozsiruju tie moderske nastroje alebo co umoznuju modovat ? Jedine som sa dozvedel o rozsireni hernych modov a ukazky nejaky moderskych map.
    • Souhlas. Poměrně jednoduchá věc, ale dost nejasně podaná (pokud jde o článek Honzy Konfršta - u něj jsem si docela rychle zvykl, že ne vždy je jasné, co tím chtěl básník říci a jak vidím jeho jako autora, tak v druhý záložce už skoro automaticky otvírám Google ;)). On ten nadpis je imho maličko nešťastně zvolenej a zavádějící a text v článku to zamlží ještě víc. Napsat "Techland rozšiřuje developerské nástroje a navrch přidává PvP" se dá vysvětlit jako "krom rozšíření dev. nástrojů je tu ještě navíc PvP" a jeden pak marně pátrá, co že krom PvP je tam za nový nástroje :).

      To samotný rozšíření je právě přidání PvP, resp. podpory multiplayeru do DL a "nic víc".
  • no ať už je to venku, tak skvělej pocit při půlení zombíků jsem už dlouho neměl
  • Agraelus a další vybraní LP budou mít přístup už od 22.1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit