Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyzera to naozaj vyborne, dost mi to pripomina Starsector, myslim, ze nejaka inspiracia prichadza aj odtial :) Rozhodne sa tesim na vydanie a bez rozmyslania kupujem hned ako to bude pristupne na steame/gog. Grafika vyzera super, aj zvuky aj mechaniky, velmi sa mi paci to rozsirenie o moznosti boardovat lode. Tak isto dmg model a jeho takticke vyuzitie vyzera super, presne podla mojho gusta.

    Tak isto klobuk dolu pred pracovnym zapalom. Na to aby clovek isiel do takehoto projektu treba mat aj gule a chalan rozhodne presne vie co chce, ide si za tym a nepochybujem, ze bude uspesny. Debilkov co tu pisali vyssie treba ignorovat.

    Drzim palce a tesim sa na WTF a snad aj na dalsie diely :)
  • Super, neco umis kluku a nikdo ti nic nedonesl na stribrnym podnose. Uz ted jsi vitez! Uprimne ale by mne zajimalo jak dlouho te budou ochotni rodice zivit. Mate nejakou domluvu? :)
    • Pokud je to pro Tebe jakkoliv podstatná informace ke hře tak to byl jeden z důvodů proč se natlačil kickstarter poněkud neprakticky do listopadu / prosince přes steam sales (místo únor/březen/duben), začly docházet finance z rezerv (předešlá práce, zakázky), každopádně díky za velmi relevantní dotaz.
  • http://games.tiscali.cz/preview/wayward-terran-frontier-je-obrovske-vesmirne-rpg-s-ceskou-stopou-245683

    Tenhle článek se nezobrazuje na kartě hry,Chtělo by to asi opravit tagy, protože jediný článek co byl na kartě hry je tenhle tea club.To prewiew se tam nezobrazuje.
    • jakejpak cézar se podepiš normálně jménem Honzo
      • Kdybych si toho vůbec všiml tak bych napsal email, nemluvě o tom že tohle mi nepříjde zrovna jako zásadní.
    • ales.smutny
      Díky, drobet tu řídili digitální gremlini a tady přehodili přiřazený titul ;)
  • Blue.Shark
    Zajímavá hra. Trochu se bojím stereotypu (jako v případě SPAZ), ale herní mechaniky vypadají velmi lákavě. Snad vývoj půjde jako po másle.
    • Plánujeme různé procedurálně generované události, dost věcí k průzkumu a objevování nových mechanik které hráč může využívat při tvorbě lodí. SPAZ jsem hrál, bohužel si moc nevzpomenu jak tam fungoval end game, ale celkově co se bojem se stereotypem týče tak se snažíme jít směrem Terrarie.
  • Draken69CZ
    Tak ten je dobře zmatlanej *1* jsem čekal že vrhne *11*
    • Ne zrovna moc spánku a dlouhá cesta vlakem na mě neměli dobrý efekt, aneb taky nejsem ze svoji části nadčený.
  • BoB.2
    Co to kur..
    • WTF!? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit