Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak v mezicase vysly dalsi 2 epizody Dreamfall Chapters, jsou oproti te prvni opravdu kvalitni (vcera jsem po opravdu dlouhe dobe obetoval vetsinu spanku abych ji dohral), nicmene tu o nich neni ani zminka.. mozna by to chtelo recenzi?
  • Hry od TT ma cenu kupovat jedine az kdyz jsou komplet, naposledy jsem cekal nekolik mesicu na posledni 2 epky k TWD s2 a stejne jsem si to musel zahrat od znova, abych si dal vsecko dohromady. Zlaty Life IS Strange, tam na tom delaj uplne jinym tempem
    • to je fakt hodne neuveritelny, jak to jede pomalu... prvni epizoda vysla nekdy v listopadu, je cervenec a maj teprve treti? to je vazne k smichu... ja cekam, az bude borderlands komplet a pak ho koupim ve sleve. kdybych mel zaruceno, ze bude epizoda co mesic, tak uz ho mam koupenej davno za plnou palbu
  • Inquisitor
    Tak a příští epizoda o vánocích. Možná.
  • No velmi si to rozhodnutia nepamata, kedze na konci Ep 2 som Athene usiel aj z jej stitom a v ep 3 ma nasla a uz mala stit zo sebou *1*
  • Mně tahle epizoda přišla jako nejvtipnější ...
    Bohužel fakt, že hru rozkouskovali se na vnímání mých rohodnutí silně podepsal - skoro nic si nepamatuju :D
    • Vakek
      proto si počkám až to bude komplet :D
  • N0isy
    "Minule to byla větší sranda"? Jako vážně? Zatím nejlepší epizoda, co byla.
    • Jack1947
      Přesně tak. *4* Bylo tam všechno ted to musí být jedině lepší a lepší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit