Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SalemCZ
    Oni u nás jsou hry který se dostanou z early accessu?
    • jo, kdyz to vyvojare prestane bavit/uz to nevydelava, daji tomu nalepku final *5*
  • Grafiku to má jak Operace flashpoint ... to je 15 let zpátky? :)
    • To chce nové brýle asi
  • Já si hru koupím .. konečně! Nicméně i tak bych tam dal trošku jinou texturu Marsu. Na mne to působí uměle. Tedy co se týče toho traileru. Samotnou hru jsem viděl už kdysi dávno, tak kdo ví jak je to ve skutečnosti. Ale přijde mi taková mokrá a tmavá. Mars je hodně světlý a suchý. Doufám taky, že bude nějaká speciálka v podobě Marsovské mapy atp
  • Hru vlastním cca rok a musím povedať, že pre mňa survival jak remeň. Teraz ešte doplnili kampaň a bola to paráda. Kto má rád survivaly, tak toto je definitívne dobrý kúsok.
  • MickeyMutant
    Zavolali Willisovi, protože kdyby zase obsadili Damona, tak by je 20th Century Fox žalovali za porušení copyrightu.
  • jestli chcete dobrou hru tak SPACE ENGINEER . je plně v češtině a nově má i kampan a příběh
    • zkusil jsem o jednom free víkendu a zabugovanější hru jsem snad neviděl
  • bude hra už KONEČNĚ taky v češtině? tak jako Space Engineer například?
    nebo si zase hrajeme na hrozně "světový" že budeme se tvářit že jsou americká firma?
    • Ne, nauč se anglicky *1*

      a co bys zrovna na téhle hře vůbec chtěl překádat?
    • Blue.Shark
      Nerad ti bořím iluze, ale hry se netvoří samy a primárním cílem je vydělat peníze, či alespoň pokrýt náklady, což se na českém trhu jen tak nepovede.
  • No som zvedavý, hra je to veľmi zaujímavá, avšak EA hráči hlásia veľké množstvo bugov. No poznáme kvality Bohemia Interactive v tomto smere, takže možno za rok patchovania sa to oplatí kúpiť :D

    BTW, zaujímalo by ma, čo vedie českých vývojárov v českom štúdiu neimplementovať svoj rodný jazyk *5*
    • Blue.Shark
      K jazyku: cílit na český trh je sebevražda tak nějak obecně. Tipoval bych, že pokud nebude čeština náročná na implementaci, bude se řešit až po vydání.
      • bez české lokace si to většina lidí nekoupí
        člověk si chce zahrát a ne studovat návody, překlady a řešit co dělá co
        • Nejspíš to používá PBO jako předtím všechno od BIS, takže stringtable, ať již v CSV nebo XML variantě, takže překlad by nemusel být tak šílený. Přeložit by to šlo, ale pak to chce někoho kdo ovládá modování do míry kdy je schopný přidávat do hry DALŠÍ JAZYKY, pokud už tam Čeština nějak není navedená a jen nechybí.

          ...kdyby někdo splašil ty stringtable...
        • Blue.Shark
          No bez české lokalizace si to nekoupí češi, kteří neumí anglicky, což je miniaturní segment trhu. Anglicky mluvící zákazníky, což je majoritní skupina, čeština nezajímá a tím pádem s velkou pravděpodobností nezajímá ani vývojáře. Byla by to jednoduše špatná investice, což je pochopitelné.
          • to je pravda, takze pokud vyvojari na cechy kaslou, tak se vykaslou i na cestinu.
            a at nekdo jiny cestinu dodela.
    • Jedina hra,ktoru som na Steame refundoval. Vyzera zaujimavo,ale na plne detaily to nerozchodim ani s Nvidia 980ti 16 GB DDRAM a i7. Ma to divne problemy s fyzikou,seka to,celkovo pre mna nehratelne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit